SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1372395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 511
Jak myślicie jak bym złożył na dniach dokumenty to jest szansa załapania się na wrzesień czy szykować się raczej na 2018 rok ? Bo jesli na 2018 rok to złoże na SP podoficerskie, a w tym roku pozostaje juz tylko na szeregowego we wrześniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Na wrzesień już za późno.na podoficerskie nie składaj bo ciężko z cywila na kaprala się dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 511
Cieżko czy jest to niemożliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Nie chciałbym mieć za przełożonego kogoś po kilku miesiącach spędzonych na SP. Jest bardzo dużo starszych szeregowych, którzy mają doświadczenie misyjne, lata służby za sobą i nie mogą załapać się na kurs dla podoficerów. Według mnie ta cała podoficerka to tylko furtka dla plecaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1427
PawelWML
Cieżko czy jest to niemożliwe ?


Nie jest za późno .
Mój szwagier składał w ten wtorek papiery .tyle że wyrzucają tam gdzie zostają miejsca nie ma możliwości wyboru jednostki do której chciałbyś się dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 473
Witam mam pytanie odnośnie tatuaży,za niedługo kończę sp i chce iść na zawodowego problem z tym że mam tatuaż polski walczacej na przedramieniu ale nie wychodzi poza obszar munduru czy jest to jakiś problem na komisji lekarskiej ? Dodam że na pierwszej komisji miałem go w paragrafie jako tatuaż nieszpecacy ale straszą mnie na kompani że nie dostanę zdolny do służby możecie mi powiedzieć jak to wygląda z tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Według zapisu ustawy lekarz orzecznik podejmuje decyzję o tym czy tatuaż jest szpecący.
Również posiadam zapis o licznych tatuażach nieszpecących - paragraf 9.
Sam mam duży tatuaż na przedramieniu.
Wydaje mi się że na tą chwilę nie jest to wielką przeszkodą.
Chociaż jeszcze do niedawna nie było mowy o tatuażu na przedramieniu Wszystko zależy od podejścia lekarza orzecznika.
Fajnie żeby wypowiedział się ktoś kto już jest po komisji.


Zmieniony przez - Styer w dniu 2017-08-04 18:41:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1395
Witam wszystkich forumowiczów. Może jest ktoś kto dostał kartę powołania na 6 września do Grudziądza ? A może jest też ktoś to odbył tam SP ? Jeśli tak, to jak jest z przepustkami weekendowymi po przysiędze , jaka szama , no i czego nauczyć się przed stawieniem do jednostki ? Z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
po przysiedzę wyjazdy do domu co weekend chyba że coś przeskrobisz.jedzenie monotonne po miesiącu już nie idzie patrzeć na kiełbasę i pulpety.naucz się obowiązków podoficera,budowy kbk akms,stopni wojskowych.tyle na początek Ci starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1395
A czegoś związanego z ciężarówkami i pojazdami wojskowymi nie trzeba się nauczyć biorąc pod uwagę że to szkółka logistyczna ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium