SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112
Ja od 3 dni wieczorem robie 3 km i dziś rano myślałem ze się nie podniosę takie zakwasy w krzyżu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 911
U nas telefony rano przed zaprawą do depozytu oddawaliśmy. Dostawaliśmy je dopiero po zajęciach służbowych czyli po kolacji (17:30). Z przygotowaniem fizycznym nie było tak źle. Nie jestem jakimś koksem ,a dałem radę. Po tygodniu mieliśmy wstępny egzamin z wf na 3 km miałem jakieś 14:15 , na końcowym egzaminie miałem już 12:35 więc duży postęp ,a to mniej więcej tylko przez poranne zaprawy. Teraz czekam na NSR mam w międzyrzeczu na radiotelefonistę zobaczę co i jak . Powodzenia chłopaki!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 421
Pany mam też pytanko:) , bo kupiłem sobie BCAA i hmb , i wiadomo będę brał z rana i po południu , to jak mam brać jak nie można miec w szafkach , tak samo plastry jakieś czy coś e tym stylu

Jak ktoś jedzie 3 tycznia do torunia to są 2 miejsca wolne w aucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
Jak tam panowie? :D Zakupy zrobione ? Ja dzis kupilem podstawowe kosmetyki, trochę jedzenia, wafle ryżowe, batony i takie tam. Zwarty i gotowy czekam na poniedziałek :D Pozdro, szczególnie dla tych co jadą do Torunia :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1148
exe1899
Pany mam też pytanko:) , bo kupiłem sobie BCAA i hmb , i wiadomo będę brał z rana i po południu , to jak mam brać jak nie można miec w szafkach , tak samo plastry jakieś czy coś e tym stylu

Jak ktoś jedzie 3 tycznia do torunia to są 2 miejsca wolne w aucie


Hmb wypier*** po co Ci to ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Hehe nie bujta się, najgorszy 1 miesiąc potem sama przyjemność
3

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 92
Z innej beczki, szczęśliwego Nowego Roku panowie, abyśmy wspominali z uśmiechem najbliższe 4 miesiące :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś czuje za zacznę SP na laćku %%% haha pozdro szczesliwego nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Panowie taka mała uwaga, nie przesadzajcie z alko, bo możecie się odbić od bramy. Słyszałem o alkomatach na wejście.
My z Białegostoku wyjeżdzamy jutro o 20, także 12h w trasie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112
Ja na szczęście mam się wstawić we wtorek do 13ej a zawozi mnie żona bo dobra droga i tylko 110 km wiec będzie można w sylwka się zerować ;) Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwego Nowego Roku i wytrwałości! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium