SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1156
Pitus92
Po długim wyczekiwaniu otrzymałem telefon z WKU Częstochowa. Wysyłają mnie do Leznicy Wielkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
Korba08
Wojtek. Dziękuję bardzo. z pewnością przydatne informacje. Interesuje mnie jeszcze kwestia telefonu ( straszą ze ciężko z telefonami). Co warto wziąć ze sobą "poza programem"? Jakieś jedzenie? Jak przedstawiają się zajęcia fizyczne (również słyszałam różne opowieści). Do miękkich nie należę jednak niektóre z tych opowieści są fatalne.
Jeszcze kwestia wyjazdów do domu.



Zmieniony przez - Korba08 w dniu 2016-12-01 14:31:01

Z telefonami to jest u nas luz nie ma żadnego problemu można cały czas mieć przy sobie używać jak nikt nie widzi i jak jest chwila wolnego, po capsztyku może sobie robić w salach z telefonami co się chce. Dobrze sobie wziąść pastę do butów najlepsza chyba Kiwi,( pastę i szczoteczki do butów dają ale pasta zawsze się przyda bo ta ich jest lipna) Pieniądze jakieś do kantyny są wyjścia raz albo dwa na tydzień, leki różnego typu. Jakiś suchy prowiant orzeszki baton, paluszki, kubek, kawa, herbata, cukier, proszek, najlepiej to kapsułki do prania bo ten ich to najgorszy i śmierdzi, długopisy do pisania, jakiś ręcznik, tylko nie wiadomo ile tego nie brać dużych ilości bo nie ma gdzie tego trzymać za bardzo trzeba chować,. A z zajęciami fizycznymi to jest różnie jak trafisz na 1 Kampanie to jest luz ze wszystkim , na 2 Kompani jest większy rygor dowódca bardziej ostry, największy rygor jest w 2 Kompani drugi Pluton tam jest hardkor. Po przysiędze każdy weekend wyjeżdża się do domu chyba że się nie chce albo cosbnaprawde konkretnego się odwali. Jak coś ważnego mi się przypomni żeby tam zabrać to napisze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
Co z bielizną? butami? jakies swoje ubrania?. Kiedy bedzie dostep do tego całego bagażu ktory sie wezmie bo ktos pisal ze oni zabierają to gdzieś i dopiero po jakimś czasie mozna wziac co potrzebne.

Zamiast kapsułek do prania moze płyn? Wgl tam jest pralnia jakas?


Zmieniony przez - Patryk2301 w dniu 2016-12-01 18:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
Patryk2301
Co z bielizną? butami? jakies swoje ubrania?. Kiedy bedzie dostep do tego całego bagażu ktory sie wezmie bo ktos pisal ze oni zabierają to gdzieś i dopiero po jakimś czasie mozna wziac co potrzebne.

Zamiast kapsułek do prania moze płyn? Wgl tam jest pralnia jakas?



Zmieniony przez - Patryk2301 w dniu 2016-12-01 18:34:16

Bieliznę można wziąść i buty sportowe też, jak uda Ci się odrazu za jednym razem to zabrać to będziesz miał na sali a jak nie to biorą wszystkie rzeczy cywilne plecaki co w nich przyjedziesz do wora plabują worek i do szatni, magazynu wrzucają. I te rzeczy co masz.w.worku i plecaku to po 2 tygodniach dopiero można się do nich dostać jak.bedzie im.sie chciało to otworzyć jeszcze jest jeden problem trzeba to sobie znalesc to jest wszystko jedno na drugie rzucone w pomieszczeniu 5 na 3 m. plecaki i worki 120 osób to sobie pomysł co tak się dzieje. U nas na każdym piętrze są po 2 pralki może być i płyn zależy kto.jak woli ma zajmować to jak.najmniej miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
Wojtek to nie robią problemów żeby zaprawy poranne w swoich butach biegać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
U nas dopiero po przysiędze można było mieć swoje buty na zaprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 853
Cześć, mam kilka pytań.
Czy istnieje możliwość dostania przepustki w dniu przysięgi?
Testy psychologiczne to multiselect jak w Policji, czy coś innego ?
Ktoś się wybiera 3 stycznia do Zegrza ? Orientuje się ktoś jak tam jest ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
malibu850
Wojtek to nie robią problemów żeby zaprawy poranne w swoich butach biegać?

U nas w Grupie nie było żadnych problemów z swoimi butami sportowymi od pierwszej zaprawy biegalem w swoich i nikt nic nie mówił, nie wiem jak jest gdzie indziej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
Gawronek
Cześć, mam kilka pytań.
Czy istnieje możliwość dostania przepustki w dniu przysięgi?
Testy psychologiczne to multiselect jak w Policji, czy coś innego ?
Ktoś się wybiera 3 stycznia do Zegrza ? Orientuje się ktoś jak tam jest ?


Po przysiędze w tym samym dniu dostaje się przepustkę na 72 h.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Czesc, papiery na sluzbe przygotowawcza skladalem w WKU Wroclaw, dostal juz ktos zadania ? Bo widze ze sporo osob juz ma a jak jest z Wroclawiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium