SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Szanse masz jak każdy. U mnie na kursie była kobieta, która miała 42 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
Idź składaj papiery normalnie 27 lat to nie jakiś bóg wie jaki wiek u mnie też grubo po 30 są i dają radę co do pytania czy możesz wrócić do domu w mundurze zależy od przełożonych itp czy pozwolą ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
U nas jest zakaz wynoszenia sortów mundurowych poza centrum szkolenia. Jak władujesz do torby to nikt się nie powinien przyczepić, ale oficjalnie robić tego nie wolno. Nie radzę też obnosić się z mundurem, chyba, że chcesz pogadać sobie z ŻW. W sumie regulamin mówi, że można wyjść na przepustkę w umundurowaniu, ale my podpisywaliśmy instruktaż, w którym nam tego zakazano.


Zmieniony przez - Abdulan w dniu 2015-08-01 13:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 521
@UP a gdzie odbywasz/odbywałeś SP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Ja mam pytanie odnośnie dojazdu do jednostki. Czy koszty podróży bedą mi zwrócone ? Tzn. Ta ulga która mają wojskowi, bodajże 78%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 521
Na skierowaniu do jednostki powinienes miec napisane (z tyłu tam) że ten papierek amsz zachowac i pokazać tam gdzie Ci skierowano. Wypełnisz wniosek i masz 100% zwrotu kosztów (tylko zachowaj bilet)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
To świetnie. Z Warszawy mam kawał drogi tam i tak się zastanawiałem może samolotem bym tam poleciał :P czy muszę wybrać jak najbardziej tradycyjny środek transportu czyli pociąg. Jak myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 521
Chyba nie - jak ja rozmawiałem w WKU z gościem co mi dawał karte mobilizacyjną to powiedział że wszystko jedno co byle bym miał bilet. Polecał nawet jednego z prywatnych przewoźników który raczej nie jest tani :P Wiem tylko że nie opłaca sie jechać prywatnym samochodem bo tam nie ma gdzie zostawić i raczej mało opłacalne to jest (żeby zwróciło sie to co wydałes na paliwo to albo auto z małym spalaniem albo jazda eko - góra 80km/h) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
W sumie jak jest zwrot 100% kosztów to można by i samolotem, ja z bagażem podręcznym zapłaciłbym ok 130zł jeżeli bym dzisiaj zamawiał bilet, a "Polskim-Busem" to koszt ok. 30zł ale wolałbym samolotem, godzinka lotu z wawy do wrocławia i jest się na miejscu :)


Zmieniony przez - Ivaaan w dniu 2015-08-01 21:03:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 521
@UP na kiedy amsz sie wstawic? Na 1 czy 2 wrzesnia? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium