SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Uwierz mi ze się dostaną, znam przypadek że koleś po liceum bez żadnego zawodu dostał się jako mechanik na zawodowego, absurd... Co do tych łamusow to masz rację, ludzie tam idą na ts sp jakby im się coś należało po tym, a większość albo tam kilku rezygnuje po tygodniu dwóch bo nie tak miało być, coś w tym jest.

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
"dostał się jako mechanik na zawodowego"

musiał coś ogarniać, nie mówię tutaj o papierku, bo możesz mieć papierek z najlepsze uczelni, a wiedzy za grosz ;)

Edit: chyba że służy na jakimś zadupiu bez perspektyw to fakt, ale do topowych jednostek nie za bardzo


Zmieniony przez - WŚ w dniu 2016-12-04 19:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
A czy specjalizacja\jednostka w której odbywa się SP oraz opinia, którą podobno dostaje się po szkoleniu mają jakieś znaczenie przy rekrutacji na zawodowego? Pewnie nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
nie, ale kwity, które masz z cywila, uprawnienia i umiejętności już tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Tak właśnie myślałem, studia humanistyczne niewiele mi raczej dadzą, trzeba będzie o jakiś kursach zawodowych pomyśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443
Co do Wrocławia - nastawcie się na najgorsze, to nic was nie zaskoczy. Ciężko opisać, to trzeba przeżyć. Pierwszy tydzień co chwile latasz z lewej do prawej, drą się na Ciebie, na wszystkich - tak jak to w wojsku bywa. 70 osób z mojego turnusu nie wytrzymało, z 200 zrobiło się 100 z hakiem. Nawet teraz na szkoleniu specjalistycznym odpadły 4 osoby. Przed przysięgą piekło, po - da się przeżyć. Na specjalistycznym już z górki, najbardziej jest męczące wyczekiwanie końca.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 320
Sk1ba osoby które tam idą chyba myślą że tam się tylko leży i pachnie
odpada bardzo dużo ludzi chyba mamy takie pokolenie
szkoda bo tylko miejsca blokują a sami nie wiedzą czego chcą
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1148
Ja bym chciał żeby było tak jak w serialu kawaleria powietrzna . Ale ja lubię dostać wpier####
Im ciężej tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
nie sugerowałbym się TV i serialami, bo to inna bajka - co by się nie rozczarować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium