SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 639
opowiadaj wszystko wierzbix od poczatku do konca :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Ok to tylko chce się upewnić-jeśli na karcie mam że muszę stawić się 7.09 do 11 to mogę przyjechać do ośrodka już 6.09 wieczorem? Nie chcę wyjść na nadgorliwą już pierwszego dnia ;p dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
Krystian000
Możesz mieć 6 lub 7, osobiście nie wiem od czego to zależy. Do Złocieniec jest na 6. W WKU mi kobieta powiedziałą, oraz koledzy z forum że można dzień wcześniej już przybyć co do godziny czy od rana czy dopiero popołudniu nwm. lub w dniu który masz wpisany na karcie najpóźniej do godz. 12 żeby być. Te 2h spóźnienia najprawdopodobniej jeszcze tolerują. Lepiej przyjechać dzień wcześniej, niż słuchać gadania i zajob mieć ;)
Beton, jak beton. Chociaż i tutaj tak naprawde zalezy czy na ch...a się za przeproszeniem trafi.
A co do rezygnowania, no to już wielu pisało. 10-20 osób, to psychicznie. Ale trafiają się i tacy co mają problemy zdrowotne.

I tutaj mam pytanie, jak to jest jeśli ktoś ma problemy zdrowotne? Np. stawy siadają? Ja mam ten problem że mi bardzo szybko usztywniają się, mimo ćwiczeń, a lekarze nie potrafią pomóc. Chociaż jeden gadał ze umie i wizyta 150zł kosztowała... A dał mi karteczke z ćwiczeniami, których miał cały plik... I planował jeszcze 2-3 wizyty/
Jakieś przerwy od zapraw lub pobłażliwość jest? Ogólnie 5-21km za jednym razem dam radę przebiec, byle siły mieć, to zęby zaciskam i do mety dobiegam na zawodach. Ale później mam 2-3 dni powrotu do zdrowia. Za odpowiedź dziękuję z góry ;)

I co do jedzenia, to jeżeli dobrze pamietam. Na początku człowiek trochę chudnie, owszem. Ale zazwyczaj organizm się później przyzwyczaja do danej dawki jedzenia i z czasem nabiera się masy. Białko lub coś typu orzeszki można zabrać. Ale jak z wniesieniem tego, to już się nie wypowiem, bo znajomi nie wnosili, a na forum są różne opinie. Niech ktoś bardziej obeznany się wypowie ;)

Złocieniec 06.09 KTO LECI? I kiedy lecicie, najlepiej z wawy 5 czy 6? Najprawdopodobniej przez Stargard.



Zmieniony przez - Krystian000 w dniu 2016-08-27 23:24:41

Na moim skierowaniu do Złocieńca jest 07.09, ale wydaję mi się, że jest to po prostu spowodowane tym, że w jeden dzień mogą nie ogarnąć tak dużej ilości nowych osób więc po prostu rozbijają to na dwie tury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 338
Można tam zabrać jakiś plecak i nabrać tam jakiegos jedzonka typu orzeszki ziemne? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 115
Hokager ja dostałem przydział do Rzaski k. Krakowa jeśli o to Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14881
Jest tu ktoś kto zakończył teraz SP i może się podzielić swoimi odczuciami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 135
Ktoś wybiera się do Białegostoku? Ponoć pierwszy raz jest tu organizowana służba przygotowawcza.
Mam również pytanie o pieniądze. Kiedy są wypłacane? Na początku miesiąca? i począwszy od kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
radinhotrs
Ktoś wybiera się do Białegostoku? Ponoć pierwszy raz jest tu organizowana służba przygotowawcza.
Mam również pytanie o pieniądze. Kiedy są wypłacane? Na początku miesiąca? i począwszy od kiedy?


Jezeli chodzi o pieniadze to sa one wyplacane 1szego kazdego miesiaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
Krystian000

I tutaj mam pytanie, jak to jest jeśli ktoś ma problemy zdrowotne? Np. stawy siadają? Ja mam ten problem że mi bardzo szybko usztywniają się, mimo ćwiczeń, a lekarze nie potrafią pomóc. Chociaż jeden gadał ze umie i wizyta 150zł kosztowała... A dał mi karteczke z ćwiczeniami, których miał cały plik... I planował jeszcze 2-3 wizyty/
Jakieś przerwy od zapraw lub pobłażliwość jest? Ogólnie 5-21km za jednym razem dam radę przebiec, byle siły mieć, to zęby zaciskam i do mety dobiegam na zawodach. Ale później mam 2-3 dni powrotu do zdrowia. Za odpowiedź dziękuję z góry ;)


Zmieniony przez - Krystian000 w dniu 2016-08-27 23:24:41


Co do stawow itd to wszystko zalezy gdzie wyladujesz. Ja bylem w jednostce gdzie mocno dostalismy po dupie. Z rana taktyki i bieganie w pelnym wyposazeniu z plecakami, bronia, helmem itd a popoludniami przez pierwszy miesiac byla musztra. Wiec caly dzien na nogach. Nigdy nie mialem problemow ze zdorowiem a tu nagle nogi faktycznie zaczely siadac. Wez sobie sciagacze na kolana - to na pewno pomoze. Dodatkowo jakis kolagen tez powinien pomoc. No i zaciskajac zęby lec przed siebie. Jezeli juz wiesz, ze nie dasz rady przetrwac nastepnego dnia to trudno - idz na izbe, wykuruj sie i wroc znowu do walki. Dasz rade. Wszystko to kwestia psychiki. Chociaz staraj sie za bardzo nie sciemniac. Bo kazdy na koniec jest opiniowany za te 4 miesiace. Dajesz rade to idz przed siebie a jak juz naprawde sie nie da to odpusc i odpocznij przez kilka dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
rexon23
Można tam zabrać jakiś plecak i nabrać tam jakiegos jedzonka typu orzeszki ziemne? :D


Możesz. Schować na pewno gdzieś to schowasz.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium