SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 102
Cześć wszystkim! Wybieram się na turnus majowy i mam pytanie: czy znacie jeszcze jakieś dobre jednostki typu Ustka (jak napisał kolega wyżej) gdzie jest spoko? TAK, WIEM! Wojsko to nie wakacje ale też nie chce umrzeć po miesiącu a tym bardziej że po SP chce iść na klawisza, a słyszałem że w wielu miastach trafiają się "chorzy sportowcy" gdzie chcą człowieka zaorać jak najbardziej.. Polecacie jakieś jeszcze SP oprócz Ustki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 213
Jest tu ktoś kto był/jest na SP i równocześnie studiuje zaocznie, da sie to pogodzić czy nie ma takiej możliwości ? W sensie czy wypuszczają żeby pojawić sie na zjazd na uczelni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Ustka jest dla ciot.... co to za szkolenie?po takiej SP później przychodzą na kwalifikacje do jednostek i nawet nie wiedzą jak się odezwać,szkoda gadać... bym ich dał np.do Gliwic to by zobaczyli życie w prawdziwym wojsku a nie w przedszkolu...
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 444
Czy ktoś kto był już na SP może się wypowiedzieć na temat omundurowania. Pytam czy mundury elewa jest nowy czy jednak używany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
My w 90% czasu nosiliśmy stare mundury
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
dostajesz dwa komplety mundurów.jeden nowy na służby dyżurne,przysięgę czy inne uroczystości oraz na np.lekcje teorii a drugi na poligony i inne ćwiczenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 444
A czy ktoś może coś więcej powiedzieć o SP w Łodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 143
Cześć wszystkim ! Mam możliwość pójścia na SP z późniejszą specjalizacją OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ LOTNISKOWYCH , ktoś jest w stanie powiedzieć mi cos więcej o tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142
Co powiecie na temat SP w cswiich we wrocławiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Dobra pany, zaczynamy specjalizacje. Na koniec ile dostaliście odprawy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium