SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
U nas na SP koleś miał kod kreskowy na karku to wyleciał po drugim dniu Co do bilirubiny to ja miałem ją wykreśloną na karcie obiegowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Ogólnie biochemia wątroby (ASPAT,ALAT,GGTP) jest jednym z najważniejszych parametrów podlegającym ocenie przez TWLK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Nie ma czegoś takiego jak najważniejszy parametr. Jeśli coś im się nie będzie zgadzać to wpiszą niezdolny i nieważne czy to z powodu wątroby czy czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Fryzjer na dzien dobry był????
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 473
Tak fryzjer jest w pierwszy dzień
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Golą do zera czy nie?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 473
Niee już tak nie ma jak kiedyś ;p na krótko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
Styer
Ogólnie biochemia wątroby (ASPAT,ALAT,GGTP) jest jednym z najważniejszych parametrów podlegającym ocenie przez TWLK.


Nie do końca tak jest taki sterotyp wiąże się z misjami po powrocie nieprawidłowe wyniki mogą świadczyć o chorobie tropikalnej dlatego tak się czepiali aby wszystko było w normie przed wylotem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39617
Witam wszystkich forumowiczów udzielających się w temacie. Czy jeśli moje włosy mają ok 5 cm długości to obetną mi je na krótko? Pytam, ponieważ mam blizny na głowie i nie wygląda to zbyt estetycznie w bardzo krótkich włosach. Z góry dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 994
Na SP można zabrać jakieś wkładki żelowe do butów ? Albo jakieś witaminy, leki przeciwbólowe, odtwarzacz i słuchawki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium