SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się przygotować do egzaminu do wojska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam panowie i panie! Mam pytanko. 12 kwietnia mam egzaminy do jednostki w Tomaszowie mazowieckim i chce się jeszcze lepiej przygotować. Zdawałem egzaminy do jw w Giżycku i uzyskałem takie wyniki
Bieg 3000m - 14,43minuty (ocena 4)
Bieg 10x10 - 31,2 sekundy (ocena 4)
Podciąganie - 8 razy (ocena 4)
Brzuszki - 50 (ocena 5)

Dodam że 3 razy w tygodniu ćwiczę (10 serii po 15 brzuszków, 10 serii po 15 pompek, podciąganie na max, średnio 8 razy, z bieganiem trochę problem ale wiem że dam radę nadrobić)
Do jednostki w Tomaszowie są jeszcze wyższe normy. Więc jak w te 3 tygodnie się jeszcze lepiej przygotować? W Giżycku fajne jednostka ale jednak trochę daleko od Rdm, Tomaszów jeszcze lepsza jednostka w której mogę się podszkolić na obsługę różnych sprzętów.
Pomożecie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
o tego spompowania nie bralem po uwage.
A spalacz bedze najlepszym rozwiazaniem i o wiele tańszym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36802
Siema

W 3 tyg to za dużo nie zrobisz,normy do desantu są dużo wyższe, na ocenę dostateczną jest 14.30 na 3km,10razy drążek,60 brzuszków,31.2 wahadło.

Zmieniony przez - pawelek666 w dniu 2012-03-24 14:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
pawelek666
Siema

W 3 tyg to za dużo nie zrobisz,normy do desantu są dużo wyższe, na ocenę dostateczną jest 14.30 na 3km,10razy drążek,60 brzuszków,31.2 wahadło.

Zmieniony przez - pawelek666 w dniu 2012-03-24 14:34:34



Dużo mi nie pomogłeś.... Wymagania znam, ale jak nadrobić te 4 podciągnięcia i bieg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Jeśli już musisz i nie badają pod kontem dopingu ... to jest sposób który powinien pomóc w tak mało czasu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i to też nie bedze proste, trudno o dobrą efke a ciul wie jak na niego zadziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
A tak żebym zrozumiał?? kumpel mówił mi dzisiaj o noxpompie żebym sobie kupił 3-4 saszetki i raz w tygodniu to pił przed treningiem i jedną pół godziny przed egzaminem. Pomoże to coś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to da Ci powera przed treningiem. a żeby dać czadu na testach to raczej to Ci dużo nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
rm_125
i to też nie bedze proste, trudno o dobrą efke a ciul wie jak na niego zadziała




A ta EFKA o której pisałeś to co to takiego? W temacie odżywek jestem zielony. Gościu ze sklepu z odżywkami powiedział mi że TCM olimpu moge brać i akurat za 21 dni osiągnę wymagany efekt, kumpel znowu o nox pompie mi mówił. Noxa raz piłem jak byłem na unitarce i dał mi niezłego kopa wtedy. A więc co radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
przed tymi testami możesz zapodać tego noxa albo cosw tym stylu. TCM ma wytrzymalość hmm ciekawe.
A o efce nie wolno mi pisac

Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2012-03-24 21:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
A ile tego mam brać i jakiego? Kumpel mi mówił że fioletowego noxa mam kupić bo ten będzie najlepszy.... No cóż tak mi powiedział niby 'specjalista'....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
oki, już doszedłem sam co to ta efka.... I w sumie to raczej nie najlepszy pomysł. Coś z normalnych rzeczy, czyli ten nox pomp będzie najlepszy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trzymacie tarcze podczas tarczowania ?

Następny temat

Karolina Owcarz vs Irene Gambrah

WHEY premium