SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1365213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jak nie miałem styczności wcześniej z wojskiem lepiej startować na takie ćwiczenia czy na sp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
O co Ci dokładnie chodzi?
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Wydaje się najlepiej jechać przez Poznań :) zobaczymy. Teraz w mądra głowę potrzebuje, pomysł na zegarek żebym mógł sobie zakupić do wojska bo nie planuje brać telefonu. Co powiecie? Jakiś sportowy ma ktoś pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jak skończył się nabór do służby przygotowawczej to mimo tego składać papiery czy dopiero jak pojawi się jakaś informacja odnośnie kontynuacji przyjęć do sp? Jak radzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350
Bryxon
Jak skończył się nabór do służby przygotowawczej to mimo tego składać papiery czy dopiero jak pojawi się jakaś informacja odnośnie kontynuacji przyjęć do sp? Jak radzicie



Składaj, składaj i jeżeli masz plecak to z niego skorzystaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
Ktoś coś jest w stanie powiedzieć o jednostce w Dziwnowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
A jak jest ze stopniami? Jak mam licencjat to będę wówczas zaczynał od szeregowca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jeszcze jedno pytanie. Jak kolega nie umie pływać będzie wówczas jakiś problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350
Bryxon
A jak jest ze stopniami? Jak mam licencjat to będę wówczas zaczynał od szeregowca ?


Możesz mieć nawet doktora czy profesora - zależy jaki typ służby przygotowawczej wybierzesz. Masz do wyboru trzy korpusy: Szeregowych, podoficerski i oficerski (O tym nic nie wiem, wiec nie będę ci pisał).
Podczas SP w korpusie szeregowych jesteś tzw. elewem. Zdajesz 4 miesiące tej SP, podpisujesz kontrakt z NSR, obowiązkowo dają cię do ćwiczeń rotacyjnych i odbywasz je, a następnie szukasz wakatu jako szeregowy zawodowy w danej Jednostce Wojskowej. Do tego korpusu mogą się dostać goście z wykształceniem podstawowym wzwyż.
Jeżeli masz licencjat to możesz startować do SP w korpusie szeregowych i podoficerów, ale łatwiej jest rzecz jasna do tych pierwszych się dostać - nie wiem jak jest z oficerką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Witam,czy ma ktos jakies info o jednostce wojskowej w Złociencu? Ide tam na sluzbe przygotowawcza i chcialbym wiedziec co nieco. Pozdro
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium