SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Geng zalezy gdzie chcialbys sluzyc, przykladowo ja chcialbym w desancie wiec 12 powtorzen to jest malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66807



tu masz normy
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45894
wszystko do przejścia,trzeba tylko chcieć można wiedzieć żeleś tak w ogóle gdzie służysz i jaki stopień masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
też mnie to ciekawi :D Gdzie żeleś teraz służysz?


Walczę z bilirubiną, skacze mi ok 1.80 norma to 1.20, więc wysoko. Jeszcze nie byłem na SP, a co dopiero na komisji lekarskiej. ale już się tym interesuje i słyszałem, że wielu chłopaków dostaje N właśnie przez tą bili, jest jakaś rada na to?

Nie ma żadnych objawów, inne wyniki badań w normie, nawet USG miałem robione - wątroba w porządku, tylko na wynikach krwi jest podwyższona.

Alkohol też odstawiłem, bo słyszałem, że podwyższa


EDIT: W takim razie normy podane przez WKU są dla kandydatów, a Ty żeleś podałeś dla zawodowych, nieco się różnią nie da się ukryć


Zmieniony przez - WŚ w dniu 2016-05-10 22:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66807



Walczę z bilirubiną, skacze mi ok 1.80 norma to 1.20, więc wysoko. Jeszcze nie byłem na SP, a co dopiero na komisji lekarskiej. ale już się tym interesuje i słyszałem, że wielu chłopaków dostaje N właśnie przez tą bili, jest jakaś rada na to?

Nie ma żadnych objawów, inne wyniki badań w normie, nawet USG miałem robione - wątroba w porządku, tylko na wynikach krwi jest podwyższona.

Alkohol też odstawiłem, bo słyszałem, że podwyższa


EDIT: W takim razie normy podane przez WKU są dla kandydatów, a Ty żeleś podałeś dla zawodowych, nieco się różnią nie da się ukryć



Zmieniony przez - WŚ w dniu 2016-05-10 22:39:18



Na bilurubine hepatil i eselive w potrujnej dawce a w dniu badania na czczo do przegotowanej wody wyciśnięty sok z 3-4 cytryn
wiem co mówie na 5 misjach byłem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66807



Walczę z bilirubiną, skacze mi ok 1.80 norma to 1.20, więc wysoko. Jeszcze nie byłem na SP, a co dopiero na komisji lekarskiej. ale już się tym interesuje i słyszałem, że wielu chłopaków dostaje N właśnie przez tą bili, jest jakaś rada na to?

Nie ma żadnych objawów, inne wyniki badań w normie, nawet USG miałem robione - wątroba w porządku, tylko na wynikach krwi jest podwyższona.

Alkohol też odstawiłem, bo słyszałem, że podwyższa


EDIT: W takim razie normy podane przez WKU są dla kandydatów, a Ty żeleś podałeś dla zawodowych, nieco się różnią nie da się ukryć



Zmieniony przez - WŚ w dniu 2016-05-10 22:39:18



Na bilurubine hepatil i eselive w potrujnej dawce a w dniu badania na czczo do przegotowanej wody wyciśnięty sok z 3-4 cytryn
wiem co mówie na 5 misjach byłem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Też Ci bilirubina skacze? A nie przyczają mnie innymi badaniami, że się wspomagałem tabsami? Nie wyjdzie nic?

Na razie poeksperymentuje co mi obniża bili i będę miał pewność przed komisją za pare lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66807
troche prohormonami namieszałem i musiałem prostować sprawe

Kiedyś za podwyższono biru odrazu z misji skreślali

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
a przypakowałeś na nich chociaż

Zajrzałem w rozporządzenie MONu z czerwca 2015 to przy hiperbilirubinemi jest Z/N, a jeszcze wcześniej też zajrzałem do jakiegoś wykazu chorób starszego to były same N-ki, więc już łagodniej patrzą na to, ale nadal.

W policji natomiast znieśli hiperbilirubinemie, bo na dobrą sprawę w większości przypadków jest to bezobjawowy stan chorobowy, o ile to chorobą można nazwać CO innego jak ktoś jest cały żółty, to już gruba sprawa.


Zmieniony przez - WŚ w dniu 2016-05-10 23:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66807
na misje chodzi o to że po powrocie jak masz podwyższone wątrobowe to odrazu podejrzenie choroby tropikalnej czy ameby

Przed pierwszą walką w MMA brałem już lata temu wtedy warto było
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium