SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1333
Heh, dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :D Pozostaje w takim razie czekać cierpliwie i mieć nadzieję że jednak ma się ten prosty kręgosłup :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1333
Jeszcze jedno pytanie. Ile czekaliście na potwierdzenie że wasze kwity wpłynęły po kwalifikacjach do WKU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Ja czekałem miesiąc i od razu pojechałem do WKU z dokumentami(świadectwo ukończenia szkoły, CV, skrócony akt urodzenia, zaświadczenie o niekaralności z KRK) po skierowanie do RWKL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 369
Czy ktoś mógłby mi wypunktować korzyści płynące z odbycia służby przygotowawczej?
Co z tego będziemy mieć, jakie są tego zalety? Jakie są realne szanse dostania pracy po szkoleniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Szanse dostania pracy po odbyciu służby przygotowawczej będziesz miał mniej więcej takie same jak bez sp. Natomiast diametralnie zwiększą się Twoje szanse na rozpoczęcie zawodowej służby wojskowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 369
Czyli pójść - odbyć służbę z pozytywnym wynikiem jest sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2397
panowie jak to jest z kwalifikacja na zawodowego?;) wf i jakaś rozmowa ?
i jak bardzo patrzą na specjalność z SP do tych co mają wolne etaty?;)
mianowicie ta co mam to wgl nie pasuje do tej jednostki:P


Zmieniony przez - DonOgoro w dniu 2017-09-14 22:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1333
U mnie np. było tak że na początku wypełniało się ankiety osobowe, potem były wewnętrzne testy psychologiczne, potem przejście do szatni, przebranie się i sprawdzian z WF-u a na koniec czekanie i rozmowa kwalifikacyjna przed komisją dla każdego co nie zawalił WF-u. Jeśli chodzi o specjalności to zbytnio się chyba tym nie kierują, miałem SP w 12 Brygadzie Zmechanizowanej w Szczecinie gdzie rzucili mnie na specjalizację "kierowca KTO Rosomak", a na kwalifikacjach dostałem się na etat strzelca, więc tym się nie masz co przejmować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2397
no ja byłem na zmechu na kierowce BWPa ale na kwalifikacje jade do radiotechnicznych wiec ciekawi mnie jak na to patrza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 829
Witam,
ponawiam swoje pytanie
byłam na komisji lekarskiej i czekam na kategorię. Mam tylko wątpliwości , czy uda się dostać kat. A, bo mam wadę wzroku - krótkowzroczność , jedno oko -2,5 D a drugie -3.0 D. Bardzo się stresuje, bo wiem, że kategoria D skreśla jakiekolwiek szanse na powołanie do służby przygotowawczej. Czy ktoś z Was ma podobną wadę i udało mu się dostać kategorię A.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium