SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 140
chleb z mąki żytniej jest git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9517
Tak.Jeżeli chleb jest kupny patrz na skład chleba.Jeżeli robisz własny to wiesz co jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 140
w chlebach które kupuje przeważnie pisze że jest z mąki żytniej i tylko tyle jeśli chodzi o mąki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9517
jajak284
w chlebach które kupuje przeważnie pisze że jest z mąki żytniej i tylko tyle jeśli chodzi o mąki

Powinna być podana informacja ile tej mąki jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3571 Napisanych postów 62043 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674162
Jeżeli w składzie jest tylko żytnia to pewnie tak jest. Powinien być twardszy i cięższy niż pszenny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 921 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14150
cześć, chcę redukować przy mocnych treningach boksu, czy niska wartość węgli w diecie może mieć wpływ na wyrtzmałość, siłę na treningu? chcę chudnąć, ale nie chce stracić siły, szybkości, wytrzymałości. Chcę je wręcz budować :)

trenuje 3 lata, zakupiłem spalacz, kreatynę oraz aminokwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3571 Napisanych postów 62043 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674162
Na pewno ilość węglowodanów i ogólnie kcal będzie miała na to wpływ. Siła, szybkość i wytrzymałość niekoniecznie idą w parze. Dlatego treningi dzieli się na poszczególne cykle a nie robi wszystkiego na raz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 737 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9408
Addamek
Cześć, moja kobita pije sok z tymbarka vita complex i jest napisane zawartość owoców i marchwii 100% co mnie zdziwiło. Co sądzicie o tym składzie?

41 kcal w 100ml
soki z zagęszczonych soków i przeciery owocowe (80%) z:jabłek,bananów,moreli i brzoskwini,przecier marchwiowy(20%),witaminy: niacyna,kwas pantonenowy,b6,b12,kwas foliowy i biotyna.

Możliwe że to zdrowe i dietetyczne?

up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 921 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14150
@domer

Czyli generalnie jak będę trenował mocno, to jest ok. 5 - 6x w tygodniu 2 godzinnych treningów mocnych, to mimo wszystko powinno jakoś spadać, prawda? Po prostu zamiast całego ryżu przed i po treningu będę jadł po pół woreczka pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3404
Czy taki stosunek makroskładników będzie dobry na redukcji - 40% białka 40% węgli i 20% tłuszczy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa