SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 291056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Nie było źle,a pompa to brak wytrzymałości i trochę za krótkie przerwy.

Na plecy uważaj-warto wziąć się za wyprosty na rzymskiej ławce przed mc i przysiadami.

Ten rejon to piewrwszy znak ostrzegawczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


Na plecy uważaj-warto wziąć się za wyprosty na rzymskiej ławce przed mc i przysiadami.

Ten rejon to piewrwszy znak ostrzegawczy.

Jaki byłby najlepszy zamiennik, bo na mojej biednej siłowni rzymskiej nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanslaska
Ma ktoś pomysł jaki przedział zapodać jutro no i jak długo ? Nie chciałbym zejść podczas tych interwałów ani się zniechęcić za pierwszym razem ale też i tracić czasu


Ja zaczynałem od 15 sekund sprintu i 45 truchtu i tak przez 10 minut, po jakimś czasie przeszedłem do 15 sekund sprintu pod górę i 45 truchtu z górki. No, ale ja mam za sobą 24 lata nałogowego palenia po 40 sztuk dziennie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
fan daj sobie luz ze spalaczami.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
znowu zgadzam się z kolegami,
tym bardziej, że masz dietę niskowęglową to ja bym dał przed aerobami spalacza własnej produkcji cofa plus yoha plus ewentualnie tyrozyna , te ekstrakty z zielonej herbaty i ketony malinowe to pic na wodę więc albo jedziemy grubo albo dajemy na luz

chociaż niektóre szkoły mówią żeby spalacze stopniowo wdrażać, ale ja nigdy się do tego nie potrafiłem zastosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
znowu zgadzam się z kolegami,


Kabo nie poznaję Ciebe w tym nowym roku

A spalacz obiecuje przemyśleć

_Szajba_
fanslaska
Ma ktoś pomysł jaki przedział zapodać jutro no i jak długo ? Nie chciałbym zejść podczas tych interwałów ani się zniechęcić za pierwszym razem ale też i tracić czasu


Ja zaczynałem od 15 sekund sprintu i 45 truchtu i tak przez 10 minut, po jakimś czasie przeszedłem do 15 sekund sprintu pod górę i 45 truchtu z górki. No, ale ja mam za sobą 24 lata nałogowego palenia po 40 sztuk dziennie


Podoba mi się to, tak zaczne.

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-01-23 22:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Można zamiennie połozyć sie w poprzek na ławce poziomej a nogi przyblokowaćsztang a ,hantlami lub jakąś maszyną....

Interwały- jak zawsze warto zaczynać ze stopniowana intensywnością-15 sek sprintu(ale naprawdę sprintu) to jest ok 100 metrów na max szybkości-wiele sie takich zestawów na początku nie zrobi..:)
A jak zwykle-na początku o kontuzje łatwo(dwugłowy ud,prosty ,napinacze powięzi),szczególnie,gdy się jest niewybieganym i waży 100 kg...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmiana planów dzisiaj (nie, to nie jest ucieczka od interwałów ), żona zabiera potomstwo na czyjeś urodziny więc mam okienko, żeby czmychnąć na siłownie. Interwały będą jutro, może to i dobrze po milionie powtórzeń na nogi cały czas cierpią.
Dzisiaj w menu klatka, biceps, kaptury(które tym razem coś nie bolą ) i przedramiona.
Pytanie dnia: jaką różnicę w pracy bicepsa osiągamy przy uginaniu ramion sztangą prostą nachwytem/podchwytem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Odpowiedź dnia:
Zasadnicza!
Przy podchwycie bardziej pracuje biceps.
Przy nachwycie rozkłada się to na biceps oraz ramienny, który jest pod bicepsem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje panie Janku, właśnie się dowiedziałem o jego istnieniu

Zapodam dzisiaj 3 serie.
Kciuk pod czy nad sztange?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-01-24 13:49:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium