SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 290442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zgadza się, tylko kolega nie przyjmuje owsa w wersji RAW :D Musi mieć jakiś dodatek. Ja mleka na redukcji w ciągu całego tygodnia używam ze 100g ale 2%.

fan spojrzyj do testu w którym kabo bierze udział. tam pokazane są zdjęcia posiłków - co prawda nie w czasie redukcji, ale może coś Cię zainspiruje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no nie wiem Wojtek czy to jest dobry pomysł, posiłki pitbull'a są mocno kontrowersyjne nawet jak na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Hehe, Jak jestem głodny, to wchodzę tam i oglądam sobie co Wy jecie. Od razu mi lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
o której jest trening?

o piątej

kabo9
- koniecznie zamieniłbym jakieś gotowe owsianki na płatki owsiane zwykłe lub górskie


to jest zwykły owies rolowany ale nie mogłem namierzyć takie pozycji w spisie.

WojtekA4
Ja bym jeszcze to mleko zamienił na 2%.

dzisiaj już z mlekiem 0%

kabo9
to po kolei:

- dobra siła jak na początki z siłownią, pilnuj techniki, pompa jest lepsza na wyższych węglach, których nie masz
- mało kcal, mało białka, mało wegli jak na chłopa 120kg - przy takiej małej podaży węgli to się nie dziw że waga Ci spada, woda z Ciebie leci jak z niagary, tylko się nie zdziw jak dodasz wegli, że waga zacznie rosnąć bo bez znajomości podstawowych przemian zachodzących w organizmie pod wpływem różnych makro ludzie zaczynają panikować i robić różne dziwne ruchy, a przede wszystkim narzekają że dieta działała i nagle przestała i rzucają wszystko w cholerę
- omegi3 10g zbyteczne, ale jak Cię stać to luz, badania pokazały że statystycznie pomiędzy 2 a 3g dziennie wystarcza a więcej nie robi różnicy



Więcej nie dam rady już wciskać w siebie jestem pełny na maxa, dlatego też myśle o jakimś białku w proszku bo tłuszcz łatwiej dodać , a co do Omegito ok będe brał 3gr.

Zaraz pędze na marszobieganie

Pytanie dnia:

Słyszał ktoś o wpływie braku węglowodanów w diecie na regeneracje? Pytam bo 3ci dzień jem węgle tylko z owsa (rano) i warzyw (reszta dnia) i dzisia(j po wczorajszym treningu) czuję się wyśmienićie a nie ossczędzałem się wczoraj. Zero bóli, zakwasów nic. Oprócz węgli w diecie nic się nie zmieniło więc tak mnie naszło czy dzisiejszy stan jest z tym związany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Generalnie wiem, że na niskich węglach mógłbyś mieć chwilowy zjazd (2-3dni) - moja żona to przechodziła, jak zaczęła dietę LC. Ja na niskich węglach czułem się wyśmienicie chociaż przetrenowanie po 3 miesiącach też nastąpiło, ale to bardziej ze względu na brak regeneracji. A chłopaki mówili, odpuść, nie dasz rady... ;) Nie słuchałem, to potem cierpiałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śledząc Twoją historię, podejście i przemyślenia z Twojego dziennika czuję, że też będe cierpiał. Aczkolwiek zredukowałem ilość dni maszerowych do dwóch w tygodniu, a nazywam to marszobieg, bo miesiąc temu tempo tego marszu to był dla mnie bieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Rób tak żebyś Ty był zadowolony i słuchaj sam siebie. To jest najważniejsze :) My tylko możemy starać się pomóc i dzielić się własnymi doświadczeniami. Działaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Z mojego doświadczenia czyli sprawdzone - 7 miesięcy z węglami z pomidora, ogórka, sałat i cebuli głównie. 30-50 gram nie więcej. I zero jazd jakichkolwiek. Wszystko to sprawa indywidualna zapewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś zamiast zrzutu diety szybka fotka ostatniego posiłku pt. wesołe życie na redukcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak trening rano to daj po treningu z 20-30g pełnowartościowego białka
majonez mi się nie podoba, ale to też zależy od tego co napiszę poniżej

musisz się zdecydować w którą stronę idziesz LC czy zbilansowana bo nie da się dwóch diet na raz prowadzić, a tak to wygląda teraz, że patrzysz na dietę Wojtka co był na zbilansowanej i obcinasz węgle do bardzo niskich wartości, to się kłóci, poczytaj jeszcze trochę
na LC ujdzie i majonez i śmietana 30 więc bez sensu jest dawać mleko 0%

piszesz, że 2 tys kcal i więcej nie przejesz, heheheh potrenuj kilka tygodni uczciwie i wrócimy do tematu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium