SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
haha, ja pamiętam jak zrobiłem pierwszy raz wykroki to później ze 3 dni mnie bolały wewnętrzne strony ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
80kg w wykrokach... respect. Spróbuj też chodzonych wykroków z hantlami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
zrób jakiś filmik bo nie do końca widzę wykroki z prawidłową techniką przy takich ciężarach (teoretycznie powinieneś brać ~200kg w klasycznych siadach)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Ja zrobiłem pierwsze chodzone wykroki jakieś dwa tygodnie temu podczas "wakacji" w Polsce. Pamiętami posty Mastiego oraz filmik z chodzonymi wykrokami z 2x25kg 100 kroków bodajże. Wziąłem w ręce po 12kg na próbę i po ok 100 wykrokach (nie na raz, w kilku seriach) miałem problem z chodzeniem przez kilka dni chociaż na siłowni ćwiczę raczej regularnie 3x tydzień i piłuję przysiady za każdym razem zwłaszcza technicznie ze względu na problemy ze stawem biodrowo - krzyżowym i słabe rozciągnięcie. Połączenie wykroków z gobblet squat zabiło mnie i do końca pobytu w Polsce (ponad dwa tyg) wykroki kończyły się na kilku powtórzeniach ze względu na ból w dwójkach, jakbym sobie coś naderwał lub był bliski naderwania.
Wykroki z 80kg to sporo. Kuba ma chyba rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Autor tego tematu nadal przejawia niesamowity entuzjazm do ćwiczeń-ale na pierwszy raz-robienie wykroków z takim ciężarem jest co najmniej nierozważne....

Jak masz możliwości-już teraz zapraszam Cię na kolejny program treningowy, który będzie pod koniec listopada lub na początku grudnia-wiele się nauczysz od mistrzów.

Radek trenując nogi z Piotrem Klojzy-film jest w konkursie Modyfikujemy nogi oraz w dziale TV SFD-chyba dchodzili do 70-80 kg-a to są wyczynowcy z rekordami w przysiadach powyżej 200 kg.
Arnold robił ok 60-80 kg

Kai Grenne z udami 95 cm 60 kg brał na wykroki chodzone

Dla kulturystów sens treningu wykroków jest zupełnie inny niż dla ciężarowców stosujących technikę" na nożyce"
Ni kładziemy tu nacisku na siłę i ciężary ale na ilość powtórzeń i odpowiednio długi krok i przyklęk.

Także stosuje się większą ilość powtórzeń-min12-16-20 i oczywiście więcej,jak ktoś da radę..

Na początku polecam wykroki z samym gryfem-podwójne-po 12 powt na każdą noge.

Robimy prawa 12,lewą 12 i bez żadnej przerwy znów prawą 12 i lewą 12...To jest jedna seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
mogłem nie pisać to nikt by nie zwrócił uwagi a tak masz

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
A dlaczego?
Zawsze fajna dyskusja się wywiązuje....
Musimy mieć na oku fanlaske,bo się chłopak wykończy tym nadmiarem chęci...

Ostatnio rozmawiałem z gościem o podobnej budowie-już sobie dość poważną kontuzję kolana zrobił ,bo się rzucił na bieganie 5 km ccodziennie-maajac 174 cm wzrostu i 120 kg oraz typowy wiek kontuzyjny biegaczy 40 letnich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130854
A ja zaczynam truchtać gdy podczas chodzenia zaczyna mi dolegać kolano.
Przejście z chodzenia na trucht niweluje mi ból kolana.
Taki dziwny jestem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba_n, po tym co napisales zaczynam sie zastanawiac czy nie traktowac wczorajszego treningu jak oszukanie przeznaczenia tzn cud ze sie nie zabilem. Co jest dziwne bo silowo czulem ciezko ale pod kontrola. Musze ogarnac jakis film, latwe to nie bedzie bo tel mam sluzbowy z zablokowanym nagrywaniem pow 15sec ale najwyzej wezme kamere a potem pokminie jak to wstawic.
Masti - jak bym zrobil polowe z ilosci sugerowanych powtorzen to serca szukalbym na podlodze. Wczorajsze 4ry na noge daly juz mocno po tetnie.

Gwid, takie rozkminki i komentarze na obecnym etaie sa dla mnie wiecej warte niz zloto, wiec dzieki, ze ruszyles lawine.

Ostatnia sprawa, jak podaje wszystkie obciazenia to uzywam 20kg dla sztangi olimpijskiej i 15 dla krotszej (cos ze 180cm) i 10kg dla lamanej. Mam nadzieje ze miesci sie to w standardach, jezeli nie to prosze o wyprowadzenie mnie z bledu.

Ps. Przepraszam za brak polskich znakow dlatego ze pisze z pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
4 powt na nogę to już bardziej realnie wygląda, ale i tak za ciężar należą Ci się brawa. Natomiast jak wyżej, wrzuć chłopakom filmik, pomogą Ci, zdrowy będziesz, a i trening się nie zmarnuje. W 15s zdążysz pokazać co potrzeba.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium