SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 291298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska

- do KAbo/Wasona - dlaczego z 8ek przeszliście na 6ki pomijając 7mki ?


bo tak treneiro kazali

a inna sprawa że na 6kach zrobiłem raptem 3 treningi więc z perspektywy czasu takie właśnie przejście było słuszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Macie treneiro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja mam, wason robi co uważa za słuszne dostosowując swój trening żeby w miarę możliwości pokrywał się z moim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Tego, który prowadzi kerada?
Inwestujesz w swój rozwój!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Tego, który prowadzi kerada?
Inwestujesz w swój rozwój!


nie sądzę,
inwestuję, inwestuję tylko żeby zwrot z inwestycji jeszcze był sensowniejszy to byłbym bardziej zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kabo zawsze można szybciej i łatwiej kwestia tylko życia z tym

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Rób te wznosy kolan tak jak Ci wygodniej i siłą mięśni jak najwyżej i spróbuj przytrzymać w górze.
I wystarczy .

Dziękuję panie Janku.


kuba_n
ja daję radę robić bez odstawiania nóg i bujania, pracuj nad koordynacją - się da

Ty jesteś stary siłowniany wyga, a ja jestem młody wilk

kabo9

bo tak treneiro kazali

a inna sprawa że na 6kach zrobiłem raptem 3 treningi więc z perspektywy czasu takie właśnie przejście było słuszne


Pytałem, bo mam zawiasa jak to rozplanować, ale w sumie nic mi to nie rozjaśniło Chciałem tak się wstrzelić żeby zostać na wyższym zakresie do końca redukcji, ale raczej w żadnym wypadku mi to nie wyjdzie. Najwyżej skrócę przerwy, czyli jak małpować to małpować i następne zrobię 6ki

No to za jakiś czas, będę męczybulił trochę o żabkach. Przyszła książka, wciągnąłem kilka stron na obczajenie pióra i pasuje mi. Tylko nikt nie wspominał, że to nie jest książka do łóżka (najwyżej pod łóżko zamiast jednej nogi )
Nie mogę się doczekać treningu, nosi mnie od rana (chyba pyry na kolację działają bo śpię jak dziecko) i byłem rano pobiegać, zresztą po treningu wieczornym ponownie wybieram się w teren. Muszę się przyznać, że niepośrednią rolę w tym zapale odgrywa lustro, siedzi jednak we mnie trochę kulturysty Kabo nie będzie szczęśliwy - kable na bickach,przedramionach są od rana a na barkach pojawiają się już po kilku rozgrzewkowych seriach (no w tym wypadku to raczej sine kabelki telefoniczne). Uda coraz śmielej pokazują, że składają się z kilku mięśni a nie jednego. Najgorzej wyglądają boki, więc trochę to dziwnie wygląda. Dobra, to tyle o obserwacjach.
Dzisiaj MC na betonie Maty zamówiłem, ale wąż w kieszeni zadecydował, że będzie czekane, bo chińskie dzieci muszą najpierw zarobić na miskę ryżu - drogie to cholerstwo 100PLN za 1m2 wychodzi. Pierwszy też raz z magnezją będzie zamiast szkolnej kredy.







Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-01 19:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
A co temu na okładce tak tego kettla poderwało? Ze styropianu onże? I łeb pochylony... Oby treść była spoko, bo zdjęcia mnie trochę odstraszają.
Fan, u mnie są duże puzzle z granulatu gumowego po 70 zł m2.
Albo - nie ma się co śmiać - na allegro są maty oborowe pod byki Taka grubaśna guma. Pod byka. Jak znalazł.


Zmieniony przez - MaGor w dniu 2016-03-01 21:31:55

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311277
Maciek, Kelly Starrett raczej sroce spod ogona nie wypadł... :P Wg niego odchylenie głowy do tyłu w czasie swingu osłabia pozycję kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całe szczęście, że nie dla nauki czajnikowania kupiłem tą książkę

Pierwszy i ostatni w tym miesiącu dzień z Martwym królem. Pisałem już jak bardzo lubię to ćwiczenie ?
Dwa rekordy pobite, jak prawdą jest co ludzie mówią (u nas w dziale ), że na redukcji siła spada, to ja się boję co to będzie jak wejdę na zero , bo na chwilę obecną skromniutkie 2400kcal a są dni, że tylko 2000
Po ciągach w teren, stała trasa.

3xR
M*C:6x60,6x80,6*100,3*140,3*140,1*160,1*170,1*200(bez pasków ),1x207.5
Trucht - 18min
ponowne rolowanie

Magnezja daje radę, ciągi weszły na elegancko. Była moc i werwa. Odciski nie dokuczały a przez chwilę śmignęło mi przez głowę zrobić ze 3 serie ciężkich siadów na koniec, ale przemogłem. Piszczele znowu ucierpiały, chyba młodemu będę ochraniacze piłkarskie podkradał Albo nie ma co dziadować i wydać te parę złotych na skarpety z wkładkami (dozwolone są takie na zawodach ?)
Naprawdę nie mogę się doczekać kiedy zaczną się treningi typowo siłowę (mam kilka planów na oku z książki o żabach). Nie powiem, napawa lekkim optymizmem, kiedy jesteś na roztrenowaniu/redukowaniu a siła nie tylko nie spada ale chce w górę. Taka sytuacja Jak będzie, zobaczymy, już nie jeden dużo liczył i się przeliczył






Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-02 00:00:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium