SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Bardziej bym sie o Fansa martwił,bo jego siostrzeniec z opisu wydaje się bys bardzo sprawny(treningi z obciążeniem własnego ciała) i na pewno w o wiele lepszej kondycji. :)
Wiekszość ćw w tym planie jest robiona tylko w 3 seriach-przetrenowanie nie grozi.

Trening na początek dla młodego-jak znalazł-diete musi za to mieć typowo masową, jak mawia trener zawodowców Patrick Tuor(np Ronny'ego Rockela-na zdjęciu) jeść co chce i ile chce-byle białko się zgadzało.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
To ja też się stosuję do tej diety!
Pilnuję białka i jem dżemy oraz trochę chleba (czasem jeszcze coś - jak dobra mama, która dojada ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Ojan-Ty jesteś ekspertem i masz juz tak organizm zaprogramowany,że sam wie czego mu potrzeba.
Większośc ludzi niestety ma tą autoregulacje uszkodzoną.
Ta porada jest dobra czasowo tylko dla młodych i bardzo szczupłych,bo łatwo przegiać i kłopot bedzie do końca zycia-pernamentne odchudzanie..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Mój organizm jest zaprogramowany na obniżkę kosztów jedzenia. Nie dopuszczam do jego marnotrawienia. Przed chwilą zjadłem końcówkę słoika kremu z orzeszków ziemnych. Potem staram się to jakoś zrównoważyć w pozostałych posiłkach.
Niestety, szybko tyję gdy kalorii jest za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj basen z młodym, przez te sesje z synem z mojego pływania wychodzą niezłe interwały. Gazem robie basen i wracam do niego chwila zabawy i powtórka.
Drugi młody - tym razem partner z siłowni żyje i ma się dobrze. Czuje plecy i klatke, zrobił już zakupy suplementacyjne do piątku powinna dość paczka i z ostrym nastawieniem umówieni jesteśmy na jutro. Krótki cytat z rozmowy z nim:
On: Jaki plan na jutro?
Ja: to, to i to
On: Znowu przysiady???


Jednak siedzi w głowie młodzieżówki niechęć do nóg.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2014-12-03 20:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomniałem sobie zapisać PRO MEMORIUM : Nigdy nie wkładaj obrączki do kieszeni spodenek jak zamierzasz robić MC. Siniaka mam na pół uda. Może powinienem zrobić zdjecie, żeby mi utkwiło w pamięci.

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2014-12-03 22:04:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Dobrze, że nie miałeś dłuższej kieszeni!
Obrączka przy woreczku i przyrost masy gwarantowany!
A wtedy: żegnajcie planki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez planek to nie życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Dwa planki w tygodniu nadają smak życiu.
A jakie korzyści dla sylwetki: wypukła klata , mocne bary i ramiona a i kaloryfer na brzuchu!
Czujesz się jak młody bóg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No właśnie, jak sugerujecie robić planki? Jak długie serie, jak długie przerwy, ile serii?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium