SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 290282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Rób ławę na początku.

trzeba będzie tak robić, albo rozdzielę te dwa ćwiczenia.

Nie ma hejtu na mój ostatni wykon MC więc biorę to za dobrą monetę. Coby pozostać w tej jakże miłej atmosferze - nie włączę kamery na dzisiejsze siady Trening jednak dopiero późnym wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131074
Na ostatnim filmie masz tyłek jak fitneska a plecy proste jak deska.

Czy teraz filmy takie będą zawsze? (chyba jednak zdeformowane )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż się nie czuje jak się rymuje
Z filmami kombinuje jak koń pod górkę, ten byl w WMM po przerobieniu na wmv - kupa zachodu a efekt tragiczny. programy MaGora nie obsługują mojego formatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Daj namiar na ten format. Coś się poradzi Ale Ci wyszedł gabinet krzywych luster

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Daj namiar na ten format. Coś się poradzi Ale Ci wyszedł gabinet krzywych luster

Szczerze to dopiero po tym jak napisł pan Janek to zobaczyłem, że wyszedł cyrk osobliwości brata Alberta skleiłem i poszło
Format, z którym mam problemy to m2ts, ale szczerze pisząc to mp4 z telefonu też kulawo mi idzie.
Spadam na trening, postanowiłem robić przysiady tak jak robię klatkę czyli po 3 repsy od 100ki zacznę i po 2.5kg będę dodawał co trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ściągnij movie maker i mp4 będą szły bez problemu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Ale ostatnio to półsiady nagrałeś :) Jak schodzisz z ciężaru, to postaraj się głębiej schodzić, chyba,że tylko czwórki chcesz wyizolować, to półsiady wtedy są super :) jeśli mogę, to spróbuj tak:
wchodzisz po sztangę
ściągaszłopatki, wypinasz klatke
odejście (spróbuj na małech talerzach stanąć? 2-2,5 cm)
nabierasz powietrza, poprawiasz pozycję (łopatki ściągnięte, klata wypięta), łokcie wkręcasz POD sztangę, nie rób skrzydełek, a przy high barze to już w ogóle
ruch zaczynasz z bioder. Na dole, jak jest problem z wstaniem, to:
ściskasz pośladki, Mocniej wkręcasz łokcie pod sztangę i próbujesz ją złamać, wstajesz "od głowy" Działa :)
Przed drugim powtórzeniem apiat: łopatki, klata, łokcie itd...

Oczywiście to takie tam moje tylko p******enie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie widziałem MAGor - obczaję
Kuba, najlepiej mi się robiło w you tube movie maker, ale po jakimś tygodniu w momencie przetwarzania zaczął się zawieszać, odinstalowanie nic nie pomogło, a w windows movie maker nie chce dodac mp 4, wkleje ci komunikat jak nie wierzysz.
ajazy, za dużo tego na raz, jest ryzyko, żebym zapomniał przysiąść powoli, krok po kroku może nie wszystkie, ale pewnie większość wskazówek wprowadzę w życie. Na chwilę obecną wiem, że sztanga musi siedzieć wysoko, i jej wygodnie i mnie nadgarstki nie bolą

Dzisiaj na spokojnie, pierwszy dzień ze stówką i liczę na liniowy progres jak w WL.
WL: 6*50,6*80,3*100,3*100,3*100,3*100,3*100
Uginanie ramion z supinacją: 16*12,15*12,14*12
uginanie Na modlitewniku (oparcie ławki ) 14*10,14*10,12*12
uginanie z wyciagiem dolnym jednorącz: 15,16,14

Była u kogoś dyskusja na temat różnic w sztangach i talerzach na różnych siłowniach. JA chyba miałem szczęście, ale aż mnie korci wpaść na siłkę poważyć hantle. 16ka musiałem dobrze pomachać, żeby zajechać bicka a w domu 12ka zaczyna bicem targać

Krzywych luster tym razem nie ma, ale buja stojakiem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
No teraz to są siady u mnie pisałem o różnicy 1,5kg w hantlach - chińczyk kontra niemiec

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium