SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
p******ę. Nie będę patrzył jak się staczasz w objęcia jakiejś bulimii sportowej.
"Pojeździłem rowerem, a potem poćwiczyłem na Orbitreku. Godzinę później polazłem na ciężary." Bleeee...

Takie orbi to sobie rób przed treningiem 5 minut, i/lub po treningu. Po co marnować glikogen na takie pitu-pitu? Za dużo go masz?

Pół wafla ryżowego... Dieta koreańska? A w ciągach dwójka na pierwszym miejscu...

A Twój krzyżacki orbitrek drwi z Ciebie, bo pewnie ma specjalny program antypolski i zaniża ilość spalonych kalorii

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130838
Fan - takie urządzenia średnio pokazują 100kcal na 15 minut.
Bez ustawień tak możesz przyjąć.
W ustawieniach jest waga ćwiczącego i jakiś poziom trudności - tyle pamiętam z pobytu na Bawarii w siłowni.
Z Zosią jeździłbym tym rowerem co masz - im ciężej tym lepiej! Pewnie dzisiaj siedzisz (leżysz)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
czy ja od Ciebie domagałem się kiedyś filmiku?

gratki rekordu.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karwa mac, co trzeba ustawic w lapku, zeby sie cymbal nie wylaczal jak cos robi ? Wstalem rano z mysla, ze film zuploadowany, a tu zonk. Ktos cos ?

MaGor, dieta japonska, a jaka ma byc po sumo Bedzie bulimia sportowa szla jeszcze jakies 5 kg. Troche tez z przymusu, przypominam, ze mam dwojke dzieci bez pomocy dziadkow i trenujesz kiedy mozesz a nie kiedy chcesz - latwo nie jest.
Sprobuje, te ustawienia jakos obczaic, ale w miedzyczasie, bede ignorowal ten program z ostatecznego rozwiazania kwestii zydowskiej i przyjme wedle zalozen pana Janka.
Gwidu, moze to nie byles Ty, nie pamietam

Dzisiaj nie dotrzymam do 11ej na moja jajecznice, wir w brzychu, jak pod wodospadem Niagara. Poslady juz reaguja na wczorajsze targanie, ciezko bedzie wysiedziec dzisiejsza dniowke

Ps. nie wiem, czy juz wspominalem, ale kolko zrobilo mi jakas krzywde w miesnie brzucha. Mam problemy nawet z polozeniem sie na laweczce pod sztange. Jak na jedno cwiczenie, bede potrzebowal tydzien regeneracji, to ciezko bedzie o progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dubeltowka.



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-04-01 09:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
olej wskazania orbitreka na spalone kcal, ja mam wszystko ustawione a i tak chooya to działa i pokazuje inaczej niż pulsometr.
jak masz pulsometr to pokaże ci najbardziej wiarygodne dane
w orbi zmieniaj tylko obciążenie a reszta to gadżet

w lapku-> control panel -> power options, ustaw sleep na never
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to jest rzeczowa porada co sie zowie. SOGacz
Czyli wypada dac nura za paskiem do pulsometru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tak - a kółko rozwala masakrycznie brzuch - też po moim ze stania tydzień mnie bolał a zrobiłem tylko 2 rep

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
I to jest rzeczowa porada co sie zowie. SOGacz
Czyli wypada dac nura za paskiem do pulsometru.


niekoniecznie, spalone kcal wg wkazań zegarka to też gadżet, ja w sumie przestałem na to zwracać uwagę jakieś 1,5 roku temu
co innego wskazania aktualnego pulsu, na to staram się zwracać uwagę , ale można też użyć metody "na pot lejący się po dupie po kilku minutach"


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-04-01 15:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na 1/3 obciazenia, lal sie ostro.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium