SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
JA też zwróciłem uwagę na fazę negatywną, że jest dziwna w sensie inna niż na filmikach instruktażowych .
Mi się wydaje, że łamiesz się u góry bo zaczynasz negatywa z nóg a nie z grzbietu, ale ja się nie znam na ciągach.

Ale skoro dwóch naszych doradców ma odmienne zdanie to radziłbym dać filmik do specjalnego wątku odnośnie techniki ćwiczeń
https://www.sfd.pl/Skonsultuj_technikę_ćwiczeń_-t1043452.html

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-01-11 21:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
to jest moja ocena, generalnie tragedii nie ma bo faza pozytywna idzie poprawnie, ale ten negatyw zdecydowanie do poprawy






KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
zgoda między doradcami - tragedii nie ma
Poprawiać zawsze można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wiem na czym stoje, spróbujemy cośpoprawać. Żeby się tylko kontuzją nieskończyły te próby Z trzymaniem głowy powinno szybko wejść w nawyk, z przeprostem mogą być problemy, jakkolwiek to zabrzmi, czuję się w tej pozycji najbardziej neutralnie i chyba z rozpędu tam cisne. Ale popróbujemy. Co do opuszczania, na początek spróbuje wskazówki kaboo i zobaczymy co z tego będzie wychodzić. Za trzy - cztery tygodnie wrzuce do oceny.
Kabo, dzięki za linka, ale w myśl małego patriotyzmu, pozostanę przy ocenach/radach "naszych" ekspertów. Przez to Twoje postanowienie noworoczne zaczynam się rozleniwiać, nawet hejt ma swoje miejsce w przyrodzie, a tak równowaga się zaburzyła i maszyna nie chce działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Fans nie najgorzej idzie ten mc tylko z tym opuszczaniem -zła kolejność-sztanga będzie na wysokości kolan,wtedy uginasz nogi-bo tak widać,że haczysz o kolana.
I przeprosty lepiej zredukować-dość mocno takie wygięcie obciaża kręgi-można się nabawić tzw kręgozmyku.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mr Masti przekonywać to potrafisz, to zdjęcie po nocach będzie mi się śniło.
Przez zmianę planów treningowych już jutro zaczynam ulepszać technikę w MC. Zdecydowaliśmy się na splita. Jutro plecy triceps, w czwartek nogi, barki, przedramienia, w sobotę(ew niedziela rano) klatka biceps. To będzie drugie podejście do splita zobaczymy jak będzie szło.
Dzisiaj konkretnie czuję łydki, co trochę pokazuje, że wspięcia z cc nie działają tak dobrze jak myślałem.
Dzisiaj basen z synem i zaraz pompki.
Ps. Skończyły się chwilowo czasy wygodnego zasiadania na kanapie z laptopem przeglądając SFD, córka opanowała temat wchodzenia na fotele i sofę. Ależ ten czas leci. Wydaje się jakbym to zaledwie tydzień temu siedział na sali patrząc jak wyciągają ją z brzucha żony a tu lada chwila kawalerów trzeba będzie przepędzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Spoko-to sa skrajne przypadki...

Swoja droga to dziś szybko mnie poszły mc-w trzeciej serii coś w krzyżu chrupneło i skończyło się rumakowanie.....


Ale za parę dni bedzie dobrze-już od rana cos mnie tam nie pasowało i niestety przy treningu poszło w stronę jakiejś drobnej kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pora na kilka pytań technicznych, trochę późno zabrałem się za rozpiskę planu i wyszły w praniu. Jak już mówiłem w każdej sesji chcę jedno ćwiczenie jako koń napędowy, cięzko ciężko i jeszcze raz ciężko. Potem 2 -3 jak zwykle.
1, Czy 4 ćwiczenia na partie w moim wypadku będą ok?
2. W dzień pleców, kiedy robić MC(to będzie mój koń), pierwsze, na koniec? Czy pasuje rampa do tego ćwiczenia
3. W dzień klatki,kiedy robić WL(też jako koń ma być)
4. Przysiady (koń) jako pierwsze czy podgrzać się na maszynie najpierw?
5. Kaptur lepiej z barkami czy z plecami? Czy bez różnicy i robić kiedy bardziej pasuje np. czasowo?

Reszte myślę, że ogarnę (przynajmniej na japoński styl - jako tako )
Jakby ktoś zechciał się wypowiedzieć, będę wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
fanslaska
Pora na kilka pytań technicznych, trochę późno zabrałem się za rozpiskę planu i wyszły w praniu. Jak już mówiłem w każdej sesji chcę jedno ćwiczenie jako koń napędowy, cięzko ciężko i jeszcze raz ciężko. Potem 2 -3 jak zwykle.
1, Czy 4 ćwiczenia na partie w moim wypadku będą ok?
2. W dzień pleców, kiedy robić MC(to będzie mój koń), pierwsze, na koniec? Czy pasuje rampa do tego ćwiczenia
3. W dzień klatki,kiedy robić WL(też jako koń ma być)
4. Przysiady (koń) jako pierwsze czy podgrzać się na maszynie najpierw?
5. Kaptur lepiej z barkami czy z plecami? Czy bez różnicy i robić kiedy bardziej pasuje np. czasowo?

Reszte myślę, że ogarnę (przynajmniej na japoński styl - jako tako )
Jakby ktoś zechciał się wypowiedzieć, będę wdzięczny.


ad.1. - czemu nie. jesteś kawał byka z dużym stażem. jak najbardziej.
ad.2. jeśli MC to koń to rób go na początku po rozgrzewce. ktos ostatnio pisał o kolejności ćwiczeń chyba u Ciebie co nie( a może u kabo).
ad.3. mi jak na SFD i teraz coach układa to klatka WL zawsze 2 szła po skosie hantelkami, no chyba że bardzo ci na cyfrach zależy i rumakowaniu benchpresem
ad.4. jeśli kulturystycznie to po lekkim rozgrzaniu ud np. prostowaniem siedzieć, jeśli chcesz wyniki siłowe i rozwój w mniejszym stopniu to 1 - tak mi układali w SFD i teraz.
5. kaptur z barkami żeby odciążyć kręgosłup po ciężkim MC i przysiadach.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium