SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Kombinujesz z tymi gumami. Myślałem, że one miały utrudniać a widzę, że zmniejszają wysiłek.
(Chociaż można to porównać do wyciskania z łańcuchami zawieszonymi na gryfie i leżącymi na podłodze - takie fotogeniczne wydziwiania prosów kulturystyki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
gumy działają panie Janku ale nie każdego. nie każdy trójboista z tym trenuje ale są tacy którzy to robią notorycznie. opisz wrażenia z butów bo też mi się rzuciły w oczy

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jeszcze nie sa buty do siadow, te kupilem do MC, bo twarde,plaskie i ciasno trzymaja stope. Zalozylem je do wyciskania, zeby zaczac sie przyzwyczajac i moze to tylko moje wrazenie, ale automatycznie zaczalem schodzic nizej ? Paczki z butami spodziewam sie jutro/Piatek

Panie Janku moze i kombinowanie, ale wychodze z zalozenia, ze przez probowanie roznych metod nabiera sie doswiadczenia, czy zadziala czy nie, zawsze lepiej sprawdzic i wiedziec.

@Cortes - no ryzyko jest, ale juz wole bliznowa opcje.
@ Szajba, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Te gumy to lepiej trochę inaczej zakładać- mocno poprawiają druga połowę wyciskania,klata zresztą też się fajnie ładuje ale trochę też przeciąża barki-w każdym razie ja tak to odczuwałem.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tez zakladalem (nie wiem dlaczego nie nakrecilem), zalozenie jest, aby poprawic dynamike wyjscia z dolu, bo od polowy zawsze docisne, zeby sie walilo palilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Właściwie to obydwa sposoby wzmacniają tę samą fazę wyciskani (tak mi się wydaje).
Sposób fana bardziej mi się podoba - założenie z dołu wydaje mi się bardziej wymagające.
Obydwa wymagają zabezpieczenia przed przygnieceniem (zwłaszcza przy gumach mocowanych z dołu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
W pewien sposób tak ale by trzeba wyciskać ciężar większy od aktualnego rekordu-wtedy poczuje się na końcu ta różnicę..

W każdym razie-uczucie i czucie mięśni jest zaskakujące,gdy na końcu ruchu zaczyna się zwiększać znacznie opór.
Na pewno warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim zacznę,
- podziękowania dla Kokosanki i Ajazego za przyspieszenie mojej decyzji o zakupie butów
- wiadomość dla Gwida - kupuj buty


Ok, paczka doszła szybciej niż się spodziewałem. Wróciłem do domu i zamiast do obiadu to do garażu Poczułem się trochę jak dziecko z nową zabawką. Od razu przyszedł mi do głowy pomysł, którego jesteście częścią ( o tym zaraz). Wskoczyłem w strój (ochrzczony przez moją żonę strojem Borata )buty na nogi i jedziemy. Jest KOLOSALNA różnica porównując do siadania na bosaka, buty jedne z tańszych a szczerze mogę polecić, mocno trzymają stopę, kąt jak dla mnie idealny i sprawiaja wrażenie solidnie zrobionych (to się okaże).
I teraz prośba do Was, każdego z was proszę o ocenę każdego przysiadu na filmie, pod kątem zaliczenia na zawodach i oczywiście porad/spostrzeżeń technicznych. Właśnie po to zakupiłem mojego Borata, żeby lepiej było widać na filmach co się dzieje i dokąd idzie.

Rozciąganie
Rolowanie
SQ 10x20,10x60,6x80,1x100,1x120,1x140,1x160(miałem lęki i podniosłem poręcze - okazało się za wysoko),5x140,5x140,5x140
Rozciąganie
Rolowanie
Bieganie później, muszę po młodego jechać





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Nie wiedziałam, że inov ma buty do dźwigania ale firma jest spoko więc może i buty też będą. 100/120/140 do zaliczenia. 160 - głębokośc ok ale wiadomo
Na zawodach to jeszcze dostaniesz komendy - Sqat i rack (pozycja początkowa i końcowa musi być z zablokowanymi kolanami - nie wszyscy o tym wiedzą) na początek i koniec boju - można już powoli w głowie samemu je sobie wydawać ale już powoli dobre nawyki się kształtują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
O przysiadach się nie wypowiem bo obecnie bym się zesrał z połową tego (ale bym uznał, że zaliczone) Mimo tego, że buty dużo dają, siada się w butach do PC rewelacyjnie ale mimo wszystko bym pracował na twoim miejscu dalej nad mobilnością. Im łatwiej będzie Ci się siadać w butach na płaskiej podeszwie tym lepiej będzie w butach do PC.
Co do samych butów to prezentują się rewelacyjnie U nas Inov8 to kosmos cenowy no chyba, że się akurat trafi na obniżki. Piękne te buty


Zmieniony przez - adam77 w dniu 2016-02-24 16:17:59

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium