SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja mam za groszę - 60pln/miesiąc, w tym siłka bez limitów, 4 orbitreki bez limitów i w sumie tyle
za bieżnie musiałbym dopłacić (75pln za 10 godzin bieżni, w tym siłka bez limitów)
ostatnio otwarli boks chyba 10pln / miesiąc, 2 godziny raz w tygodniu, możliwe że skorzystam w ramach aerobów

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Orbiterki,rowerki i bieżnie są w pakiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
fanslaska

Tak na marginesie to dalej czuje kaptur po wtorkowym MC.


przyczyny mogą być 2, albo bardzo słabe kaptury w porównaniu do dolnego grzbietu, albo słaba technika - albo jedno i drugie na raz
ja upatruję obolałość kapturów w słabej technice, ja po ciężkich ciągach praktycznie nie czuję czworobocznego i zawsze muszę robić oddzielne ćwiczenia na kaptury
możliwe że w seriach wcześniejszych na mniejszych ciężarach trochę zarzucałeś barkami i to z tego, generalnie ręce w mc odgrywają rolę tylko i wyłącznie haków

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i już po treningu. Jednak zeszłej niedzieli to nie był przypadek bo ponownie mega super szło. Oprócz profitu z porannej energii dochodzą pustki na siłowni i można atakować zgodnie z planem.
Szło tak:
Rozciąganie
WL:25x20kg,15x40kg,12x60kg,10x80kg,6x85kg,6x85kg,5x85kg
Wyciskanie hantli na skosie (źle dobrałem ciężar):11x24kg,10x24kg,12x22kg
Rozpiętki hantelkami (powoli i na maxa do dołu):12x12kg,12x14kg,10x16kg
Uginanie ramion hantelkami z supinacją: 12x14kg,12x16kg,7x18kg
Uginanie ramion łamaną stojąc: 12x27kg,10x37kg,8x37kg
Hantlem na modlitewniku: 13x12kg,12x12kg,12x12kg
Na koniec uginanie ramion grzechotkami na maks powtórzeń: 40x7kg - POŻAR w bicku i przedramieniu
Przedramienia prostą i hantelkami 3 serie po 12 każde ćwiczenie
Szrugsy hantlami stojąc 3x12x32kg
Bieżnia 10 min

Szybko łatwo i przyjemnie. Wychodzi na to, że w cyklu tygodniowym brakuje mi czasu na bieżnie tylko w dzień nóg. Kaptury bolą jeszcze bardziej a we wtorek MC jak nie poprawie techniki to będą problemy od Środy Jakkolwiek to zabrzmi lubie jak mnie mięśnie bolą

Mój partner jak wiecie masuje. U niego jest ciekawe zjawisko, klatka mu poszła 4cm bicek prawie 2 a waga nie ruszyła nawet o kilogram? Nie są to błedy pomiarowe bo widać jak poszło plus ładne kable widoczne nawet na udach.
Apropos kabli, po 10 latach nieśmiało zaczynają się przebijać i u mnie. Na razie na przedramionach i bicku ale postęp jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
A dlaczego zmniejszyłeś ilość seri w wl? miało byc 85/6 x 5 serii-
Dokładnie tyle...:)


Bo to moze sie Tobie przytrafić-tylko że -ze sztanga...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
A dlaczego zmniejszyłeś ilość seri w wl? miało byc 85/6 x 5 serii-
Dokładnie tyle...:)


Mea culpa, źle zapamiętałem. Muszę to sobie wytatuować czy cuś. Następnym razem poprawie się, obiecuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Basen również zaliczony.
Już czuję, że poranny trening wszedł na elegancko, bicek daje znać o sobie cały czas a klatka przy spięciu. Niestety czuć coś jeszcze a że pięknie wyśledziliście powód zmęczonych kapturów po MC to chyba muszę też nagrać filmik z WL. Otóż bardzo musiały dzisiaj popracowac barki bo już się rozpoczęły ładne domsy. A moze jest to przyczyna jakiegoś typowego błędu w technice i oświecicie mnie nawet bez filmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
na wl? nic prostszego o błąd jak branie z za wysokich stojaków no i pchanie barami do góry a nie "łopatkami". jak myślisz dlaczego każdy ma przerośnięty przedni akton?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
Pchanie barkami?
Wydaje mi się rzadko spotykane.
Raczej pchamy tricepsami - ale nie będę się upierać - może ktoś po wyproście w łokciach wypycha ciężar dalej.(rozwija wtedy zębate przednie - może trochę dziwne ale dzisiaj czułem je przy rozpiętkach odwrotnych)
Barki przednie pracują bardzo przy wyciskaniu w leżeniu - bez względu na to czy przeniesiemy sztangę w kierunku brzucha czy szyki! (takie są moje odczucia).

Przerośnięty przedni akton mają ci, którzy robią jedynie wyciskanie w leżeniu i stojąc a zaniedbują podciągania w opadzie tułowia i rozpiętki odwrotne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
95% bywalców na siłowni?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium