SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 290482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Fans : mylisz średnicę z promieniem (i cięciwą także :) )

Masti, Ty mnie do grobu z tymi talerzami wpędzisz. Albo ja naprawdę jestem cymbał, albo coś przeoczam.
W którym talerzu sztanga będzie bliżej ziemi:




Czy mógłby, ktoś jeszcze się wypowiedzieć bo naprawdę jestem confused.com



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-12 13:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Jak zaraz fan zacznie liczyć to wyjdzie mu ze z minusa ciągnie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Ale rację ma. Czy piszemy o jakimś niuansie, którego nie jesteśmy świadomi? Większa średnica dysku - większy promień. Promień to odległość od podłogi. Jakoś inaczej?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
Jak zaraz fan zacznie liczyć to wyjdzie mu ze z minusa ciągnie

A bardziej merytorycznie ?
To jest dla mnie ważny temat, nie chciałbym się kiedyś zdziwić jakby się okazało, że moje teoretyczne założenia były błędne. Tutaj na zawodach używają właśnie talerzy Eleiko i sztang Ivanko, więc chciałbym ćwiczyć w zbliżonych parametrach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Przyjeżdżaj do mnie to poćwiczymy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Ale rację ma. Czy piszemy o jakimś niuansie, którego nie jesteśmy świadomi? Większa średnica dysku - większy promień. Promień to odległość od podłogi. Jakoś inaczej?

Dziękuję MaGor za ten wpis. Nigdy nie byłem orłem z matematyki, ale tutaj zacząłem wątpić w swoją logikę, która nigdy mnie nie zawiodła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
Przyjeżdżaj do mnie to poćwiczymy

Chętnie, ale najpierw w odpowiednim dzienniku, cofnij stwierdzenie, że fan sobie ułatwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
kuba_n
Przyjeżdżaj do mnie to poćwiczymy


Dobra to niedługo trening siłowy i zawody w podnoszeniu ciężarów dla forumowiczów SFD, bez kat. wagowych i formuł wilksa, kto więcej ten wygrywa, a że każdy cos innego podnosi, to zawody w formule strongmen, czyli martwe, kettle i sprinty z walizkami, wszystko na raz, każdy ma swoja mocna stronę, zobaczymy kto najlepszy w pozostałych ćwiczeniach też się okaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
fanslaska
kuba_n

ułatwiasz sobie jak Fan ciągnąć sztangę z podkładek

Jak sztanga jest nie wyżej niż 22.5cm to żadne ułatwianie a utrudnianie jak już
Inna sprawa jak ktoś Zakłada koła zamachowe od przedwojennych sieczkarni, że kolan zza nich nie widać - to już jak rack pull jest







Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-12 10:10:51


Wiesz od chwili gdy zrobiłeś szczegółowa analizę mojego przypadku a talerze eleiko nazwałes przedwojennym kołami Zamachowymi od sieczkarni zacząłem z ciebie szydzic

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n

Wiesz od chwili gdy zrobiłeś szczegółowa analizę mojego przypadku a talerze eleiko nazwałes przedwojennym kołami Zamachowymi od sieczkarni zacząłem z ciebie szydzic


Jest pewna różnica między ocenianiem sprzętu (ćwicząc na małych talerzach olimpijskie wydają mi się ogromne i tyle) a podważaniem czyichś osiągnięć - wyników przez sugerowanie oszustwa. To tak jakbyś napisał, że Xzaar jeździ z silniczkiem elektrycznym, albo pan Jan wstrzykuje sobie syntol, bo czym to się różni od stwierdzenia, że fan sobie sztangę do góry podnosi żeby mieć łatwiej.
Dlatego od razu zareagowałem, bo nie mam sobie nic do zarzucenia i niepotrzebne mi są takie kulawe teksty.
Ps Szydzić z kogoś w necie to raczej słabe jest bo monitor w zęby nie da, proponuję zaprzestać bo można się przypadkiem wystawić na śmieszność.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-12 14:21:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium