SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Śląsk odpadł po porażce z Legią.Za młodego jeździłem na Legię i jej kibicowałem.To były czasy grali: Pisz. Sikorski,Wdowczyk, Kubicki ech.

Uważam, ze ciężar maksymalny to taki przy którym się nie bujasz wyrzucając z biodra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na szczęście wybrałem trening i nie oglądałem lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ja też nie.Kiedyś nie przyglądałem się dokładnie nickowi i czytałem go u Ciebie-fanlaska hehe.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-03-05 23:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lol. Fanlaska to bardziej nasz pan Giaur kochany by pasował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze próba pozowania do konkursu. Miał być najszerszy przodem a wyszło ściskanie sadła na brzuchu. A w lustrze wyglądało tak pięknie i elegancko ta magia lustra




W lustrze wyglądało tak






Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-03-05 23:59:03

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-03-05 23:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Dałbyś dłonie zaciśnięte w pięści trochę wyżej i kciukami wbił się w boczki - byłaby poza kulturysty a nie Pudziana !
Byłoby tak lepiej - szerzej i mocarniej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dobrze idzie ale gdzie nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
Specjalnie dla Kabo, technika do oceny:



czuję się zaszczycony

przy takim ciężarze to nie ma tragedii z tymi wznosami, jak wchodzą to git, pamiętaj tylko o przytrzymaniu i fazie negatywnej, a że szarpniesz trochę z biodra czy pleców to pikuś

no i powiem Ci szczerze, że zaczyna to dobrze wyglądać, po filmiku i focie widać, że w plecach i klacie siedzi sporo mięcha, jeżeli tego nie sp******isz to wyjdzie z Ciebie dobry dzik
bazę masz lepszą niż większość zaczynających w dziale 35+
tyraj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Dałbyś dłonie zaciśnięte w pięści trochę wyżej i kciukami wbił się w boczki - byłaby poza kulturysty a nie Pudziana !
Byłoby tak lepiej - szerzej i mocarniej!

Dziękuję panie Janie, taka porada jest dla mnie jest droższa od pieniędzy, popróbuję w przyszłym tygodniu

kabo9


czuję się zaszczycony

przy takim ciężarze to nie ma tragedii z tymi wznosami, jak wchodzą to git, pamiętaj tylko o przytrzymaniu i fazie negatywnej, a że szarpniesz trochę z biodra czy pleców to pikuś

no i powiem Ci szczerze, że zaczyna to dobrze wyglądać, po filmiku i focie widać, że w plecach i klacie siedzi sporo mięcha, jeżeli tego nie sp******isz to wyjdzie z Ciebie dobry dzik
bazę masz lepszą niż większość zaczynających w dziale 35+
tyraj dalej


Dzięki Marcinie za miłe słowa no i nie objechałeś mnie za bardzo za technikę, co już w ogóle jest miłą niespodzianką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Dopiero przed chwilą obejrzałem filmik ze wznosami - widać masę mięśniową; plecy w ruchu najlepsze w tym dziale!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium