SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe życie - DT julcziik

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 371466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ozzy, co w pozycji startowej byś zmienił? Moim zdaniem golenie wypadałoby bardziej pionowo ustawić i mniej głowę zadzierać.
Sztangi nie odkładam, bo talerze są strasznie małe i schodząc do dołu muszę bardzo nisko się opuścić co zbyt wygodne nie jest. Może przy lepszej mobilności%)




Zmieniony przez - julcziik w dniu 2017-09-23 15:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ustawienie głowy nie ma akurat znaczenia, ale tak właśnie jak mówisz, ciężar ciała cofnąć trochę do tyłu przez co golenie i plecy będą bardziej pionowo.

Ale najważniejsze to że jak zaczynasz ruch to ciągnij sztangę do siebie bo na początku ustawiasz się w pozycji startowej a jak zaczynasz ciągnąć to biodra idą do góry i pochylasz się do przodu przez co całe wcześniejsze ustawianie się było bez sensu bo i tak tą pozycję zmieniłaś :P

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Czyli tak jak myślałam.
No to pracuję nad tym dalej


23.09.2017
DT


Od rana aktywnie na nogach. Długo nie spałam, ale czuję się wypoczęta. Różnica 2h snu i od razu człowiek się lepiej czuje.
Jak sobota to dzień sprzątania, jednak tym razem mogłam się w pełni pochwalić swoimi umiejętnościami czyściciela, bo odwaliłam całą robotę. Później trening, reszta zadań domowych i takim sposobem już jest wieczór. Piekę ciasto na ostatni posiłek, parzę kawę i niedługo na nockę do sklepu lecę.



TRENING

1. Przysiad przedni
1 seria na rozgrzewkę x 25kg
8p x 31 / 35 / 41 / 43 + 37 / 35 kg
2a. Wiosłowanie hantlem
4x 10p x 13 / 13 / 15 / 15kg
2b. Ściąganie klamry, wyciąg górny
4x 12p x 9 / 10 / 11 / 10 szt
2c. Wyciskanie hantli
4x 12p x 11kg
3a. PP
5x 8p x 10 / 15 / 17 + 15 / 12 kg + gryf
3b. Unoszenie hantli bokiem
5x 12-15p x 5 / 5 / 5 / 3 / 3 kg

+ pośladki

Dzisiaj też coś na styl FBW. Nowy bodziec i od razu przyjemniej się trening robi + koszulka cała mokra


MISKA

1. 130g twaróg, 15g wiórki kokosowe, 2 jajka, 10g wpc, 10g masło orzechowe, 10g miód
2. 120g pierś z kurczaka, 10g oliwa z oliwek, warzywa
3. 55g płatki owsiane, 10g rodzynki, 2 jajka, 10g miód, 20g wpc, 200g jabłko, 15g orzech włoski, 50g banan, 10g masło orzechowe




A teraz druga część odnośnie moich dalszych planów


Na razie makro zostawiłam tak jak było w sierpniu. W ciągu dnia cały czas na nogach i mimo zrezygnowania z interwałów to zdziebka mniejsza się zrobiłam. No i tak w sumie to nie wiem co robić.
Chciałabym jeszcze trochę przyredukować, ale w sumie na ujemnym bilansie jestem już jakieś ponad 3 miechy, nie licząc wakacyjnych szaleństw. Z drugiej strony dobrze by było podbić trochę te kalorie. Miałam dwa takie dni i w szkole od razu lepiej się czułam, tak to jakoś nieprzytomna jestem.

Odnośnie treningu
Na razie robię coś na spontanie.
Obecnie patrząc na mój rozkład zajęć siłka będzie wypadać mi w poniedziałek, potem dopiero w piątek i sobotę. Także ze splitu 5x/tydz jestem zmuszona zrezygnować i pomyśleć coś nad FBW. Trochę wzoruję się na tym co wysłał mi kiedyś Przemek, byle coś robić.

Porównując pomiary z tamtego tygodnia z tym co było ponad miesiąc temu to niewiele się zmieniło, jednak wizualnie różnicę da się zobaczyć

Pas: 73
Talia: 67.5
Tyłek: 94.5
Udo: 57

Podsumowując jestem w kropce


Zmieniony przez - julcziik w dniu 2017-09-23 21:05:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Właśnie wyjęte z piekarnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
moze zamiast "byc w kropce", zrob cos w jedna ze stron:) czasem krecimy sie w kolko jednego schematu i oczekujemy roznych rezultatow, przez co tracimy czas:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Chyba za bardzo chcę, żeby było idealnie. Dlatego ciężko mi wybrać
No cóż, na razie podjęłam decyzję, że do pierwszego posiłku dorzucę trochę węgli i zobaczymy co się będzie działo


24.09.2017
DNT


Tak jak pisałam nocka spędzona na inwentaryzacji. Przyszłam to od razu kawa i pierwszy posiłek. Tak mnie to wybiło, że mam wrażenie jakbym przeniosła się w czasie i tej nocy w ogóle by nie było. O dziwo przez cały dzień tylko raz mnie zmiotło z nóg, więc ległam się na 20 minut. Śniła mi się inwenturka i to jak układałam te kostki do kibla Całkowite odwzorowanie ostatnich godzin

I to by było na tyle. Idę spać, bo jakoś trzeba wypocząć, a 3:50 pobudka


MISKA

1. 50g płatki owsiane, 10g rodzynki, 2 jajka, 10g miód, 15g wpc, 120g jabłko, 70g nektarynka, 10g masło orzechowe, 15g orzech włoski
2. 140g pierś z kurczaka, 10g oliwa z oliwek, warzywa
3. 130g twaróg, 15g wiórki kokosowe, 2 jajka, 10g wpc, 10g masło orzechowe, 10g miód

Otworzyłam dzisiaj nowy smak białka - cream,na nasze śmietanka. Średnio wpasował się w mój gust. Mało wyraźny, niczym nie pachnie. Jedynie jak się na sucho pociamcia w buzi proszek to można lekko skojarzyć z lodami i coś tutaj pomyślę nad tym.
Tyle dobrze, że z kakao dobrze się komponuje i jako polewa jest pychotka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
julcziik
Chyba za bardzo chcę, żeby było idealnie. Dlatego ciężko mi wybrać
No cóż, na razie podjęłam decyzję, że do pierwszego posiłku dorzucę trochę węgli i zobaczymy co się będzie działo



Tomq zapewne chodziło o wiele większą zmianę np. modelu żywieniowego / treningowego niż dodaniu trochę węgli do śniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
od activlabu to białko o którym wspomniałaś?
ale wątpie bo chyba takiego smaku nie ma w ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
BPL-G
julcziik
Chyba za bardzo chcę, żeby było idealnie. Dlatego ciężko mi wybrać
No cóż, na razie podjęłam decyzję, że do pierwszego posiłku dorzucę trochę węgli i zobaczymy co się będzie działo



Tomq zapewne chodziło o wiele większą zmianę np. modelu żywieniowego / treningowego niż dodaniu trochę węgli do śniadania


niekoniecznie jakas wieksza przebudowe, jednak warto by bylo faktycznie ruszyc z czyms po prostu sam czesto krecilem sie wokol utartych schematow myslac ze robie cos innego, a efekty byly podobne%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ehh
To był ciężki tydzień, musicie mi wybaczyć brak wypisek.
Aktualnie priorytetem jest dla mnie szkoła, a bardziej fakt, że jestem w trakcie przygotowań do olimpiady chemicznej, więc pon-czw zajęcia kończę po 17:30, a zanim dojadę do domu to jest przed 20:00.
We wtorek jeszcze zagryzłam zęby i z pociągu poszłam od razu na trening. Mimo zmęczenia powera dostałam od razu po wejściu na siłkę

Przynajmniej dzisiaj mam dzień wolny od wszelkich zajęć dodatkowych, ale i tak przyjechałam trochę później niż planowałam (kto by się spodziewał, że wyrobienie karty sk będzie tyle trwało).
Dalej trochę męczy mnie katar. Nie wspominałam, że tydzień męczyłam się z chorobą? Chyba nie
No ale to takie resztki chyba. Codziennie czosnek ładuję i jest lepiej :)


Niedawno wróciłam z treningu. Dalej robię tak byle robić (o dobór ćwiczeń chodzi).


TRENING

1. Fronty
6x 8 + 10/10p x 31 / 35 / 41 / 43 + 41 / 35kg
2a. Bułgary
3x 12 / 10 / 10p x 2*7kg
2b. Żuraw
3x max
3a. Wiosłowanie, nachwyt
4x 10p x 20 / 25 / 30 / 30 kg + gryf
3b. Ściąganie klamry, wyciąg górny
4x 12 / 10 / 8 / 8p x 8 / 9 / 8 / 8 szt
3c. Narciarz
4x

+pośladki, brzuch


MISKA

Podaję miskę na dniach 25 - 28 września.
Dzisiaj było 5 posiłków, 2-3 tak jak wcześniejsze dni, pierwszy posiłek zamieniony na twaróg z orzechami, masłem orzechowym i miodem, dodatkowy 5 posiłek to kurak z oliwą i warzywami.

Jak wrażenia po dodaniu węgli do pierwszego posiłku?
Chyba na razie tak zostawię Może zbieg okoliczności, może nie, ale w porównaniu z dzisiejszym dniem to niebo a ziemia. Lepiej mi się funkcjonuje i jest łatwiej przetrwać do drugiego posiłku.
Myślę jeszcze, żeby może omleciora wrzucić jako posiłek w szkole, a serek jeść w domu. Pokombinuje się na dniach

1. 45g płatki owsiane, 10g rodzynki, 2 jajka, 10g miód, 10g wpc, 10g masło orzechowe, 10g orzech włoski
2. 130g pierś z kurczaka, 15g orzech włoski, warzywa
3. 200g serek wiejski
4. 55g płatki owsiane, 10g rodzynki, 2 jajka, 10g miód, 15g wpc, 10g masło orzechowe, 150g jabłko, 70g twaróg






Byee :*:*



Zmieniony przez - julcziik w dniu 2017-09-29 22:25:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat.. Dieta.. Trenig co i jak?

Następny temat

Potrzebuję się czegoś dowiedzieć:D

WHEY premium