SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe życie - DT julcziik

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 372571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Julka, widzę lubujesz się w awokado tak jak ja polecam - awokado, łyżeczkę kakao, słodzik/miód! bajka, taki czekoladowy kremuś <3

Tobie również życzę wesołych świąt!


Ja tam wolę nutellę jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Mateusz zapraszam częściej :)

Laura jak promocja jest to korzystam
Przepis już widziałam i mam zamiar spróbować jak dojrzeje mi awokado :D

Iccana, Seven aktualnie mam 'dni wieloryba' ( nie podobam się sobie, wszystko mnie wkurza itp. itd) także zdjęcia będą jak mi przejdzie

Kotlet nie spojleruj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
5.04.2015

Totalny odpoczynek, miski nawet nie starałam się trzymać. Po prostu jadłam to, na co miałam ochotę. Oczywiście później tego żałowałam, bo pół dnia męczyłam się z bolącym brzuchem
Jutro także rest, ale już z normalną miską :)

Mimo, że leżałam prawie cały dzień to lecę zaraz spać, bo padam na mordkę

Także dobranoc UNSy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Jula , w takim razie czekam z niecierpliwością ! Wiem coś o takich dniach, sama ostatnio takie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co do promocji - kupiłam ostatnio 60 puszek tuńczyka w Biedrze - też korzystam :D
Ciekawe co pochłonęłaś, że aż brzuch Cię rozbolał :D
Odpoczywaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Nikt się na Ciebie nie patrzył krzywo jak pchałaś wypełniony tuńczykiem wózek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Nikt się na Ciebie nie patrzył krzywo jak pchałaś wypełniony tuńczykiem wózek ?


Maż niósł karton - w koszyczku się nie zmieścił a wózków w Biedrze nie używam bo tam za mało miejsca w tych alejkach.
Nie wiem czy ktoś patrzył bo nigdy na to uwagi nie zwracam. Pani przy kasie zapytała tylko ' paragon czy faktura' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
zakladajac, ze zjadam puszke tunczyka na tydzien, to bym to jadł ~rok
Jula pokaż noogi !

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
dideek
zakladajac, ze zjadam puszke tunczyka na tydzien, to bym to jadł ~rok
Jula pokaż noogi !


Skoro był na promocji - można jeść codziennie puszeczkę, czasem jedna na dwa dni starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
A mnie zbrzydl od kąd nie mogę trafić na moja ulubiona przyprawę - Kurczak Kentucky. :( z nią smakował wybornie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat.. Dieta.. Trenig co i jak?

Następny temat

Potrzebuję się czegoś dowiedzieć:D

WHEY premium