SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dampaz
Dla mnie najważniejsze na siłce są dwie rzeczy:
1. Klatka do siadów
2. Brak tłumów


Ja lubię strongmanowe sprzęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Najlepszym rozwiązaniem dla mnie zawsze był CityFit, ale ze względu na to, że nie pracuje już w Warszawie, trzeba była szukać jakiejś "osiedlowej" opcji. Udało się znaleźć. Obecna siłownia, to ta, do której chodziłem w czasach "kulturystycznych", tylko przed remontem. Wtedy to była mordownia, łezka się w oku kręci.
Było tam nawet zgrupowanie kadry juniorów w BB, trenował tam Witek Pomećko itd
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Pamiętam te osiedlowe surowe siłownie... Obowiązkowo witało się ze wszystkimi, wszyscy się znali i kojarzyli. Stare podarte koszulki, dresy... KLIMAT !
Dzisiaj wpadasz do fitness klubu i nie ma sensu się witać bo zajęłoby to z 30 minut a dookoła rewia mody
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Bo siłownie dzielą się na "Trolownie" i "Fitnesy". Ale mamy taką we Wro, która jest hybrydą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Dokładnie, ja zawsze wolałem mordownie, gdzie szły ku@wy

Apropo polecam

Smakuje jak "kakałko"


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-10-29 12:21:34
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
29.10.2019 WTOREK


Dobrze przespana noc i pobudka o 7.00. Szejk i do pracy. W pracy znów zapie#dol, na szczęście w czwartek będę mógł zdalnie z domu pracować. Nie ma produkcji cateringu ze względu na Wszystkich Świętych. Po pracy od razu do domu aby przyszykować rower na wyścig na trenażerze- ZWIFT RACE . Zjadłem coś na szybko i rozgrzewka. Po treningu rozciąganie, kolacja i teraz już czekam na Żonkę aż wróci od koleżanki Pewnie standardowo przed snem wpadnie netflix


Dieta:
1. Szejk z WPC PROTEIN PLUS i Oleju kokosowego
2. Kurczak z ryżem i grillowaną cukinią, olej lniany
3. PROTEINEO BREAD z CHERRY I JELLY
4. Krem curry z cukinii, Placek jaglano-marchewkowy z melonem, CHERRY I JELLY I ALMOND CREAM
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero

Podsumowanie:

Może coś jeszcze wpadnie, ale w lustrze już to coraz lepiej wygląda. W czwartek się zważę


Trening/aktywność:

Całość treningu



No i sam wyścig. Cyferki dla ciekawych Pierwszą grupę strzeliłem jak guma od majtek w drugiej minucie . W drugiej grupie nadawałem tempo no i finisz w czubie. Ujechałem się przeeeeooookrutnie, szczególnie, że byłem po wczorajszym treningu na siłowni. Fajne to, będzie wpadać co tydzień


Suplementacja:
ALLNUTRITION WITAMINALL SPORT - 2 caps,
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
SFD COLLAGEN PREMIUM – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
ALLNUTRTION ALMOND CREAM SMOOTH- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps


Pozdrawiam.
4

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Damianie, za nieprzerwane pedałowanie i ostatnio zdjęcia ze spacerów i w przerwach prowadzenie dziennika w nagrodę otrzymujesz 200PLN do wykorzystania w sklepie Treca na suplementy z linii Special Forces : https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/special-forces/suplementy/ . Po więcej informacji zapraszam na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Też mnie ciągnie do tego zwifta - to musi być super zabawa :D Tylko jeszcze sprzętu nie mam :(

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Mocno to pojechałeś
Zwift ma to do siebie, że niby siedzisz w domu, ze wzrokiem utkwionym w monitor, ale jak rozpoczyna się wyścig to orzesz jak na prawdziwej ścigance.
Od czasu do czasu to dobre, ale trzeba znać umiar

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
FighterX, dzięki wielkie, motywacja up!

Fsl zabawa przednia, ale wymaga trenażera z pomiarem mocy lub samego pomiaru mocy niestety.

Szajba No czułem to w płucach, szczególnie finisz, dobiłem do 191 ud/min



30.10.2019 ŚRODA

Rutynowo pobudka po 7.00. I do pracy, trochę roboty i poszło. Po pracy w tempie, najpierw Żonce pokazywałem jej nowy plan treningowy, a potem od razu do kina na Jokera. Sztos, Sztos, sztos, tyle powiem!!!. Wróciliśmy z kina i do wyra. I ot taki cały dzień.

Dieta:
1. Szejk z WPC PROTEIN PLUS i Oleju kokosowego
2. Wołowina z ryżem, humusem, brokułami i olejem lnianym
3. Sałatka z kurczakiem, mozzarellą, migdałami i sosem musztardowym
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero



Podsumowanie:

Git.


Trening/aktywność:

Zasłużony odpoczynek


Suplementacja:
ALLNUTRITION WITAMINALL SPORT - 2 caps,
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
SFD COLLAGEN PREMIUM – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
ALLNUTRTION ALMOND CREAM SMOOTH- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps

Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium