SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
infernol
Na 12 ładne wyniki. Jak możesz to nagraj kiedyś te fronty


Wynik może i ładny ale właśnie przydałoby się nagrac i zobaczyć technikę bo szczerze nie wiem czy dobrze robię. Pożyczę od mamy aparat i może coś tam nagram Bo niestety mój ,,kalkulator" robi straszne filmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Damian na masie uzywasz tego dziadostwa t5 ? jak tam nie wiadomo co w srodku siedzi na bank diabeł
Kumpla ostatnio złapali nic nie ćpał i nie palił, a na listku mu wykryło coś tam i problemy są teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Cos tam musi siedziec bo dalem 4 chlopakom po 1 tabs na probe i kazdego wyebalo bo myslalem Ze sobie wkrecam %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
przecież to sypane gdzieś w jakieejś piwnicy, wiec po pierwsze zalezy na jaka partie trafisz , po drugi co akurat było pod ręką do dosypki, po trzecie nawet w 1 opakowaniu są kapsy , ktore działają bardzo różnorodnie, wiec nawet z nasypianiem dosypki po równo jest problem

ps. tak , miałem i jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sroda-28.06 Masa tydzień 9

Dobra wracam do żywych
Brak aktywności spowodowany komplikacjami w życiu prywatnym ale powoli wszystko wraca do normy.
Jeśli chodzi o treningi i diete to cały czas dobrze. Treningi,wiadomo jak to coś nowego wchodzą idealnie. Jedynie te problemy trochę mi jednak dały w kość i czasami po prostu myślami byłem nie na treningu a gdzieś indziej Ciężko było mi się skupic przez ostatnie parę dni. I pewnie kortyzol mam wywalony od stresu i nerwów. Ale jak na razie nie odbiło się to jakoś na sylwetce.

Jutro nogi a w piątek off,w sobotę chybą lece do Smart Gymu więc zamienie Push 2 z Pull 2 bo jednak wolę ciągi robić u siebie


A co do T5-używam tylko przed treningiem nóg i to nie zawsze. Wiadomo czasami jest potrzebny lekki zastrzyk energii. Ale ogólnie nie jestem fanem PW i innych zabawek,zazwyczaj pije tylko kawkę przed treningiem i to mi wystarczy.

Dieta

1. Omlet Jabłkowo-śmietankowy + Kurczak

TRENING

2. Kleik ryżowy+Jabłko+WPC+Płatki kukurydziane

3 Makaron,Kurczak/Szynka

4. Omlet jaglany

5. Ryż,Szynka wieprzowa/Kurczak

6. Penie jajecznica




Trening

PULL 1

1. Podciąganie szeroki neutral 5x max
2. Pendlay row 15/12/10/10/10 + drop set w ost serii
3a. Ściąganie wyciągu do klatki szeroki nachwyt 4x10
3b. Wiosło hantlami leżąc 4x12
4a. Podciąganie sztangi do brody 4x10
4b. Face pull 4x12
5. Uginanie hantlą na modlitewniku 5x10

Poniedziałkowy trening,na prawdę fajny,ćwiczenia idealnie dobrane,pompka fajna no i siłowo też spoko. Pendlay Row-ciężar malutki bo robiłem pierwszy raz ale weszło na prawde mega,plecy czułem konkretnie

PUSH 1

1. WL R10+2xregres 60/70/80/90/100x10 +regres
2. Sztanga skos 15/12/10/10
3. Hantle młotkowo poziomo 4x10
4. Push press 15/12/10/10/10
5. Dipsy 15/12/10/10/10

Dzisiejszy trening już bardziej taki siłowy,WL coś dzisiaj ciężko szło,chyba nie mój dzień.Hantle młotkowo za to bardzo fajnie,dawno tego ćwiczenia nie robiłem. Push Pres niby ciężar malutki bo tylko 50kgx10 ale barki ładnie dostały po dupie. Ale co trening postaram się dokładac trochę kg na sztangę. Dipsy tez fajnie,akurat jedno z moich ulubionych ćwiczeń na triceps.

Suplementacja

Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)
Selen,Jód-do śniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie wiem czy było pisane ale jakies mini redu planujecie? czy poporstu do poki bf% jest dobry to lecicie z masą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
pisał coś Damian, że właśnie po tym planie wleci jakiś mini cut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Tak jest,plan tą masę pociągnąć około 6 tyg a jesli BF będzie przyzwoity to pewnie pociągniemy jeszcze dodatkowo 1-2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Ojj nie wiem,nie wiem Niby wszystko jest trzymane w ryzach,treningi ciężki i intensywne,cardio cały czas leci (20min),o podjadaniu czy czitach nie ma mowy.
Więc ten BF powinien się w miarę trzymać ale tez trzeba pamiętać, że tych WW jednak idzie dosyć sporo i kiedyś coś musi mnie podlać
Ale nie wychodzę aż tak w przyszłość,wszystko wyjdzie w praniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium