SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Są istotniejsze kwestie wpływające na łapanie fatu niż tak niewielka różnica podaży kcal - jak choćby insulinowrażliwość, czy pory przyjmowania posiłków.

Stopniowe dodawanie kcal się sprawdza... ale nie popadajmy w skrajności.
Równie dobrze możesz po 20kcal dodawać... Tylko czy jest sens? Organizm pewnie dobrze zareaguje jak dodasz 20kcal, 50kcal, czy 100kcal... bardziej przejmowałbym się łapaniem fatu, gdybyś chciał dowalić od razu 400-500kcal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Mam pytanie, dlaczego niektórzy uważają że 2-2,5g białka na 1kg masy ciała to głupota ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Zapytaj tych co tak uważają... I przestań takie głupie pytania zadawać bo ile mozna ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
superblake ale głupota w sensie za dużo za mało, lekarz Ci powie i Twoim rodzicom że od takiej ilości sobie nerki uszkodzisz, facet na dopingu Ci powie że za mało i nic z cyklu nie będzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 132
Siema mam 18 lat mam do was pytanie czy ktoś się orientuję czy to moze byc ginekomastia (ściskając sutka czuje cos twardego wielkosci paznokcia )













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
bardziej na lipo na moje wyglada ale jak czujesz "cos" w srodku to najlepiej isc do lekarza , odpowiednie badanie rozwieje Twoje watpliwosci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
1. Ma byc 2g b zwierz i roslinnego na masie czy 2 g tylko zwierzecego? Cel masa
2. Tluszcz liczyc z oleji mies jaj owsa , czy wliczac tez kasze ryze itp? Np 55 g tluszczy to same miesa jaja tluszcze roslinne orzechy , lub 55 g tl razem z produktami z weglami? Wyjdzie wtedy ponad 60g.
3. Jaka nadwyzka na sucha mase? Metabolizm normalny, 100~200 kcal styknie? Na bilansie 0 masa nie idzie.
Dzieki za opd


Zmieniony przez - Streetz Killer w dniu 2015-07-11 22:25:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 Licz wszytsko tylko z tym by była przewaga zwierzęcego
2 też licz wszytsko
3 nie da się powiedzieć dodawaj powoli i lustro Ci powie jaka jest poprawna ilość

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
anubis, co warto szamać jako ostatni posiłek na redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jest tego pełno wszystko to jest twa inwencja twórcza.

Lubisz jajka to jajecznice czy omleta, jaja z majonezem, śledzik, jakiegoś naleśnika można zrobić z serem białym, czy coś na słono ser feta szpinak, ja np miałem wczoraj 2 naleśniki z mąki ryżowej, feta, żółty i podsmażana cukinia. Ja np na noc nie lubię się najadać.

Kiedyś w sklepie sfd był np taki makaron diet pasta 0 kcal i jak się lubi to spagetti zorobić jak taki makaoronik dorwiesz jeszcze
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium