SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-ten Puchar jest niestety poza moim zasięgiem,bo moje dipsy i wyciskanie szału nie robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
lukix
Nie patrz na dotychczasowe wyniki w WW są napompowane wielu zawodników którzy mają na koncie wysokie wyniki się nie zjawi a jak się zjawią to zrobią o wiele mniej ruchów.Są tacy którym nasz regulamin nie lezy ale też jest wielu którzy odetchneli z ulgą .Tu również bedą sędziować znający się na rzeczy i uważający tak jak ja że na zawodach powinien obowiązywać "czytelny"ruch łatwy do sędziowania.Zresztą moje zdanie znasz.
Także kto wie kto tak naprawdę nosi w plecaku buławę marszłkowską Dla hetmanów /2 i 3 miejsce/też sie znajdą pucharki.Fakt "uniwersalny zawodnik"to kozactwo sam jestem ciekaw jakie wyniki będą potrzebne żeby wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-z tymi napompowanymi wynikami,to identyczna sytuacja była też w podciąganiu.W 2011 roku wyniki sięgały 50-powt.W 2012 roku zmienił się regulamin na wykonanie siłowe,a wyniki spadły o połowę...Najśmieszniejsze jednak było to,że z tamtych "mistrzów" następnego roku pojawił się tylko jeden zawodnik i z 21-powt. zajął miejsce poza podium.Od tamtego czasu żaden się już nie pojawił.Cienizna ich zdusiła..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
No to przyczyna oporu jest znana .Rzuć okiem w temacie IV Wrocławskie... bo chyba potrzebna jest kosmetyka punktacji na "uniwersalnego zawodnika"jak by wystapiła sytuacja że trzeba wybierać z pośród tych co wystartowali w dwóch konkurencjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ładnie,ładnie a mówiłeś że u Ciebie krucho z drużyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Sai z Bar-Barians robi Dipy, ale jakie? - 18x z 65 kg.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152773202248868&set=vb.510748867&type=2&theater 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Wczoraj go właśnie obczaiłem, bo był na fotce z Ranjit Bhachu, dobry skośnooki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-nie znam tego chłopaka osobiście.On nie jest z mojego miasta.

Mariusz-Sai bardzo mocny,ale ten zakres ruchu pozostawia sporo do życzenia :)

Tutaj fajny film od Vadima.Chłopak dołączył już do światowej czołówki.Lubię Go oglądać ,bo jego filmik są kręcone w podobnej scenerii do moich :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
dobry jest skubany!

no pain, no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium