SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
Paatik
Fans - byłam u Szajby - i tam jak zwykle piękny wykresik z Garmina. A u Ciebie co za lipa z tym zegarkiem? Przydaje się do czegoś? A w ogóle to jak oceniasz zakup i obsługę?


Jak to czy przydaje się do czegoś ,a godzinę wyjazdu do pracy to Fan gdzie sprawdza ,no gdzie .........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm....to sie dobrze ubierz ?Ze względu na epizod grypowy unikam teraz terenu, ale kilka tygodni temu zainwestowałem w bieliznę termoaktywna i to wcale nie jakaś drogą. Niewielki wydatek a pozwala biegać bardzo komfortowo w aktualnych warunkach.

Co do Suunciaka. Poczytałem, nawet sie troche na niego napaliłem. Myślałem tez o tańszych Polarach- ale wizualnie są obleśne.Miałem juz odłożone 1600...posZedłem do centrum handlowego (w interpsorcie było promo i można było go kupic mniej wiecej za cenę z netu)....i wszyedlem z z centrum z Nintendo Switch pod pachą. Stwierdziłem że za ten szmal bede miał wiecej rozrywki niż z analizowania wykresów swojego tętna. Jakos nie moge sobie zracjonalizować sobie takiego zakupu, niby wiem ze to pożyteczne narzędzie, ale chyba dla osób które biegają na dużo wyższym levelu, i cały czas walczą o wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
Do moich celów to komplet pas Polara i iphone z Endomondo daje radę, ale byłam ciekawa takiego sprzętu. Suunto, Garmin jeden pies...
A Fansa chciałam trochę zmotywować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
fanslaska
Za zimno na bieganie to i wykresów nie ma.


No nie, następny Co Wy macie z tym zimnem? Wiosna jest, w końcu można mniej ubrań na bieg założyć Zimno było przy -10, jak nos zamarzał podczas oddychania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Brann
alnie są obleśne.Miałem juz odłożone 1600...posZedłem do centrum handlowego (w interpsorcie było promo i można było go kupic mniej wiecej za cenę z netu)....i wszyedlem z z centrum z Nintendo Switch pod pachą. Stwierdziłem że za ten szmal bede miał wiecej rozrywki niż z analizowania wykresów swojego tętna. Jakos nie moge sobie zracjonalizować sobie takiego zakupu, niby wiem ze to pożyteczne narzędzie, ale chyba dla osób które biegają na dużo wyższym levelu, i cały czas walczą o wyniki.


Trzeba było iść na wódę, jakieś Tajki zaprosić. Nintendo Switch?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Brann
alnie są obleśne.Miałem juz odłożone 1600...posZedłem do centrum handlowego (w interpsorcie było promo i można było go kupic mniej wiecej za cenę z netu)....i wszyedlem z z centrum z Nintendo Switch pod pachą. Stwierdziłem że za ten szmal bede miał wiecej rozrywki niż z analizowania wykresów swojego tętna. Jakos nie moge sobie zracjonalizować sobie takiego zakupu, niby wiem ze to pożyteczne narzędzie, ale chyba dla osób które biegają na dużo wyższym levelu, i cały czas walczą o wyniki.


Trzeba było iść na wódę, jakieś Tajki zaprosić. Nintendo Switch?


Gdybym był 20 kilkuletnim kawalerem byłyby Tajki i wóda :D Teraz co najwyżej randka z Bayonettą późnym wieczorem po pracy. Żona nie jest zazdrosna, a ja mam fun :D Wiesz jakie ona cuda robi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Pamiętaj Fans, że Napoleon w Rosji przez zimno przegrał...i Niemcy w sumie też. Także wiesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jawor50
Paatik
Fans - byłam u Szajby - i tam jak zwykle piękny wykresik z Garmina. A u Ciebie co za lipa z tym zegarkiem? Przydaje się do czegoś? A w ogóle to jak oceniasz zakup i obsługę?


Jak to czy przydaje się do czegoś ,a godzinę wyjazdu do pracy to Fan gdzie sprawdza ,no gdzie .........


o to, to
bo miał pasować i do biegania i do garniaka, tak ktoś pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czas akurat, godzine do tyłu pokazuje bo go dawno nie synchronizowałem

Siady: 5*5*150

Kocur może coś doradzi, zobaczym.
Ujęcie od przodu pokazało, że jeszcze kupa roboty z rotacją jest. No i gdzie mi się dzisiaj tak spieszyło?





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 28/03/2018 19:20:12
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium