SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Artur, miedzy innymi dlatego lubie TS - nigdzie mi sie nie spieszy

@Wzorek, co bys polecal na ta dynamike z dolu?

wracajac do pauz, to bardziej mnie zdziwila ta na gorze przed rozpoczeciem boju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeprosin ze sztangą ciąg dalszy. Zdecydowałem się na ten 10cio tygodniowy priorytet na ławkę i dzisiaj robiłem rozpoznanie ciężarów pod asysty w tym planie. Usiadłem też kilka razy na koniec celem sprawdzenia i chyba jutro się skuszę na małą sesyjkę, bo wygląda na to, że wszystko już jest ok.
Nie wspominam o pompie bo to już się robi nudne

WL: 6x6x80
WLW: 8x80,6x90,4x100
Drążek: 3x6 (to ćwiczenie powinienem robić priorytetem, ale mi się nie chce - czy z ciężarem czy bez 6 i dupa )
Unoszenie hantla na bok: 10x10,8x17.5. 8x17.5
Unoszenie hantli na bok w opadzie: 10x7.5, 10x10,10x10
Kilka siadów

Trzeba jeszcze przysiady wpleść w ten plan no i plery, ale to nie powinien być problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Nie zapominaj o ćwiczeniach mieśni brzucha musisz mieć min tak silne by wymyk zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No kto by pomyślał, Fan zajął się pompowaniem mięśnia
Powodzenia

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
No kto by pomyślał, Fan zajął się pompowaniem mięśnia
Powodzenia

I jeszcze o tym pisze

Chwilowy niedoczas, ale treningi się odbywają. Pozamykałem kilka tematów i teraz powinno być luźniej. Nowy plan zacznę od Wtorku bo w Poniedziałek mam regionalne spotkanie z kolacją więc szybko nie wrócę.
Robię też kółko z kolan bo Masti kazali które zresztą bardziej mi doskwiera niż moje rehabilitacyjne siady. Ciągi jeszcze się boję, ale wiosłowania w przyszłym tygodniu już pójdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Niech się kółko kręci

Ciekawe czy naprawdę zaczniesz od wtorku!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
robisz kółko do gleby a ciągów się boisz? u mnie plecy jak jestem przy samej glebie pracują jak oszalałe na kółku.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan


Ciekawe czy naprawdę zaczniesz od wtorku!?

Murowane, jadę autem


Gwid
robisz kółko do gleby a ciągów się boisz? u mnie plecy jak jestem przy samej glebie pracują jak oszalałe na kółku.


Gwidzie, może coś źle robię, ale na drugi dzień tylko brzuch czuje trykanie na kółku. A może to dlatego, że jestem kosmitą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Gwid
robisz kółko do gleby a ciągów się boisz? u mnie plecy jak jestem przy samej glebie pracują jak oszalałe na kółku.


Kółko z kolan czy ze stania? Może jakiś filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Gwid
robisz kółko do gleby a ciągów się boisz? u mnie plecy jak jestem przy samej glebie pracują jak oszalałe na kółku.

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić pracy prostownika grzbietu przy kółku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium