SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwidzie, juz probowalem - panie daj pan spokoj

MaGor, pieknie to teraz widac, dzieki. Mam jednak obawe, ze za szybko lepiej nie bedzie. Sprobuje dzisiaj na samej sztandze, ale cos czuje, ze bary nie pozwola pojsc sztandze wystrczajaco daleko za glowe. Innymi slowy fikne kozla jak bede idealnie prosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Jak ostatnio miałem trening z grupą to im kazałem, tuż przed wyciskaniem, wciągnąć mocno brzuch. Tak jak u Ruska: przykleić pępek do kręgosłupa. Bardzo ładnie ich wyprostowało. I musieli mieć zaciśnięte półdupki.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O numerze z brzuchem jakoś nie pomyślałem, więc chętnie spróbuję. Nie dziś jednak, przyszedł list z premią roczną, będzie świętowane (nie za bardzo jednak, bo jutro praca i trening jednak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez Milika nie będzie wolnego weekendu, trening miał być wczoraj a że pudłował jak zwykle to była dogrywka (z resztą sami wiecie) i z treningu dupka wyszła. Czyli dwa dni bez treningu na tydzień zaliczone, wiec nie ma wyjścia i trzeba będzie w Niedzielę popracować

Dzisiaj jedyną rzeczą wartą odnotowania, to w WL już nie idzie 5 na raz. Jest pyk 3, sekundka w górze, 4, sekundka i 5. Aczkolwiek wszystko jeszcze z jednakową dynamiką. Reszta na luziku.


SQ 5x5x125
WL 5x5x107.5
Wioslo 5x5x87.5

Pas zamówiony, na Wtorek-Czwartek powinien być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie żebym się znał, ale czy robiłeś kiedyś wyciskanie zza głowy?
U siebie zauważyłem iż przy wyciskaniu żołnierskim staram się wycisnąć do tego samego punktu, jak w wyciskaniu zza głowy. Nie bliżej i nie dalej. Było mi łatwiej odnaleźć właściwą pozycję sztangi i ustawienie barków.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie odkryłeś moją tajemnicę Obiecałem sobie, że napiszę o tym jak ktoś wspomni. Boję się wyciskać zza głowy Jest to jeden z moich dwóch siłonianych fail-ów. Dobrze ponad rok temu, tak sobie wycedziłem sztangą w potylicę, że mnie zamroczyło. Siłą woli odłożyłem ją na stojaki, ale czy ktoś widział to nie wiem bo widziałem ciemność. Od tamtej pory nie robię. Mam jeszcze jedną akcję, do dziś jak przeglądam youtuba, to boję się, ze siebie znajdę Ale o tym podobnie, też napiszę, tylko jak się pojawi podobny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest siła. Trening służy, siady i martwy piórko. Mimo dodania 10kg zamiast 5ciu do MC, była petarda w górę, ale tego się spodziewałem. Małe wyjaśnienie - to za sprawą pasków. I zanim mnie pojedziecie, przy 140kg, sztanga zaczyna mi się obracać w dłoniach i owszem utrzymuję, ale cały bój to skupianie się na utrzymaniu. Postanowiłem więc od 150kg robić w paskach, bo przechwytem i tak można wszystko utrzymać a podobno nie można go nadużywać.
Po prysznicu, gotowy na kolejny trening.
Podczas MP, trochę mi się śmiać chciało jak przypomniałem sobie zdanie Gwida, że zeszły ciężar to jakieś 70% roboczego - nie wydaje mnie się

SQ: 5x5x127.5kg
MP: 5x5x57.5kg
DL: 1x5x150kg

Ps. coś czuję, że prze urlopem trzasnę życiówkę w siadach i MC (takie właśnie są te Twoje życiówki - więc się tak nie ciesz)
Ps2 Przyjacielowi urodziła się córa po 7miu latach starania, zaraz przyjeżdża, wiadomo czym to pachnie Tak na marginesie, ich przypadek jest fantastycznym potwierdzeniem na to, że wszystko siedzi w głowie. Po 6ciu latach robienia dziecka, załapali się na in vitro. Jak już przypadła ich kolejka i termin był umówiony, przestali robić dzieci a planki były dla przyjemności. I zaszła w ciążę. Taka historia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A, i jeszcze po prośbie. Linków nie można wklejać, więc komu się chce i ma czas to ze zdjęcia wyczai. Czy ja jestem głupi czy na tej stronie po prostu nie można nic zamówić ? Czaję się na buty Sabo do MC ale jedynie w hameryce znalazłem, trochę daleko.




Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-07-03 22:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chcesz je przymierzyć przed zakupem?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Baletki kup. Serio :) Albo trampki zwykłe.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium