SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Fan gratulacje pierwszego startu. Podoba mi się, że kroczysz swoją drogą wbrew modzie i ciśniesz trójbój Życzę Ci zdrowia i sukcesów w przyszłości. Wylecz się i do roboty

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10065 Napisanych postów 30397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728828
Czekamy na zdjęcia i informacje-lepiej juz z plecami,zmeczenie mija ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za niezasluzone gratulacje, niezapominajmy ze bylem ostatni

Spalem od 2iej po poludniu do 8ej rano Zona myslala, ze ju przeszedlem na tamtem swiat (moze powinienem sprawdzic czy szukala polisy ) Niestety plery zalatwione na amen, aktualnie najlepsza moja przyjaciolka jest laska i w pracy robie za pensonariusza domu starcow. Mam nadzieje, ze to nic powaznego, ale nie moge sie pochylic nawet na centymetr. Diazepam, ktory dostalem w szpitalu przestal dzialac i lece na 500kach cocodamolu. Jutro chyba sie bujne do GP po jeszcze jedna dawke diazepamu.
Jednym slowem, jest zle. Ale przetrzymam




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
daj adres to ci wysle kika butelek :):) Igor ma zapas






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kebul, jak mnie GP wyrzuci to sie do Ciebie usmiechne A moze samo przejdzie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311242
Fan, tak sobie myślę...na następne zawody (a liczę, że takie będą) może weź sobie kogoś do pomocy...w sensie organizacyjnym, tak, żebyś mógł skupić się tylko na tym, po co pojechałeś, czyli na dźwiganiu. Bo z opisu Twojego startu, to niezły burdel miałeś :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety skazany jestem na samotne treningi i samotne starty.

Nie chcę zapeszać, ale chyba puszcza Zobaczym jutro.

Co do waszych propozycji do rychłego ponownego startu. Myślałem nad tym i po prawdzie nie mam jeszcze ostatecznej decyzji, ale bliżej mi do planu na gorąco. Drugi raz ostatniego miejsca nie zniosę. Jak się coś trafi pod koniec roku i uda się dorzucić 30-40kg do tego czasu to zaatakuję, jak nie, to będzie w przyszłym roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12147 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131168
O matko!
Nie wytrzymałbym tak długo bez zawodów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku, ale pan trzyma formę na najwyższym poziomie odkąd śledzę pana poczynania. A ja... ja dopiero raczkuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12147 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131168
Siłowo nie byłeś taki słaby!
Zżarły Cię niuanse regulaminowe.
Potrzebujesz kilku startów aby je połapać.
A potem to tylko czeka Cię poprawa wyników.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium