SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Ładnie poszło -200 kg powinno być zaliczone na kolejnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
@fanslaska siła jest ale moim zdaniem był to tylko przysiad równoległy. Może wypowie się @kokosanka bo ona aktualnie startuje i jest najlepiej zorientowana. Dla mnie przysiad typowo kulturystyczny równoległy .Siła potencjał u ciebie duży.


Ps może w przyszłości bardziej iść w kierunku przysiadu trójbojowego (low bar squat).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ Masti - musi
@Godula, staram się zawsze krytycznie oceniać i wydaje mi się, że jest ok. LB to musi mnie ktoś nauczyć, chociaż nie czuję, że będzie mi pasował. Nie martwię się zbytnio, bo było nie było, rekord świata w siadzie jest akurat w HB. Tak na marginesie, to zafascynował mnie wywiad z tym czarnuszkiem - żadnych planów nie robi, dźwiga bo lubi a nigdy nie utknął bo zwiększa ciężar dopiero jak dochodzi do perfekcji na dotychczasowym. Podoba mi się, zero spinki tylko dźwiganko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Czyj rekord masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Porównaj..




:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Wyjaśnienie mojego poprzedniego wpisu :) Pokazałeś Fan low bara, ale wcale nie namawiał bym Cie do zmiany....kilka kilo w Twoim przypadku nie jest warte dyskomfortu w barkach czy nawet kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze żeś wpisał te wyjaśnienie, bo nie wiedziałem o co ci chodzi. Wymyśliłem 3 opcje:
- jeden biały drugi czarny
-jeden dźwiga prawie ćwiartke drugi prawie połówkę
- jeden siada głębiej niż drugi, ale przy takiej różnicy w ciężarze nie dziwota

Kawał chłopa z tego Williamsa, więc może nie widzisz za dokładnie, ale jak to jest LB, to musik miałem złe wyobrażenie i jestem mistrzem LB
Może ujęcie z tyłu Ci rozjaśni (albo wywiad, w którym przyznaje, że w życiu nie robił LB,)





EDIT: i wywiad pierwszy z brzegu(żeby wpis był kompletny )
https://www.lift.net/2013/04/23/ray-williams-interview/


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-10-23 17:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700




Podoba mi się jak Klokov siada. A właściwie jak wstaje
Ciągnie z grzbietu w drugiej fazie wstawania, że aż miło Coś mi to przypomina
Czyżby to było powiązane z głębokością siadu? Bo nie zaprzeczycie że są dwie fazy?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
No może...w sumie rodzaj przysiadu i tak zależy od budowy...szerokość stania, uchwytu, umiejscowienie sztangi...każdy siada jak może :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium