SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to dajesz, ale bez 6 z przodu się nie pokazuj
(motywacja musi być)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki byl plan, tylko siedze za duzo na forum i mnie przekonaly cholery do zmiany planu

EDIT: pomyslalem, ze ktos nie zrozumie zartu i sie obrazi. z tymi cholerami to zart.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-12-15 15:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Żeby zaliczyć 560kg to najpierw musiałbyś zaliczyć spadek formy
Myślę, że spokojnie 580 pójdzie, a jak wcześniej syn Ci lapka rozbije, to i po 6 paczek podejdziesz.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
a jak wcześniej syn Ci lapka rozbije, to i po 6 paczek podejdziesz.

to nie głupie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Fans coś dla Ciebie-mod SFD Hubert robi mc-pewnie waży ok 90 kg

https://www.facebook.com/hubert.urbaniak.9/videos/1288250431248695/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
fanslaska
_Szajba_
a jak wcześniej syn Ci lapka rozbije, to i po 6 paczek podejdziesz.

to nie głupie jest


Ja motywacyjnie przy bieganiu wyobrażam sobie wszystko, co najgorsze może mnie spotkać i przypominam, co spotkało. Wtedy łapię wk***a i jest moc, a i złe doświadczenia wyparowują razem z potem ;)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Fan wszystkiego ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem Nie tak łatwo się mnie pozbyć

Spóźnione noworoczne życzenia dla was wszystkich, niech wam się wiedzie.
A, i jeszcze specjalne przeprosiny dla Jawora, nie udało się potrenować wspólnie mimo szumnych z mojej strony zapowiedzi. Najpierw rozłożyło mi Zośkę i mieliśmy tour the lekarze. W 1szy dzień świąt nastąpiła taka sytuacja, że gorzała+smartphone+podłamana żona i rano się budzę z mailami z bookingcom Dziadki z wnukami do Zieleńca a ja z moją małżonką do Zakopanego (tak wywnioskowałem po ilości zabookowanych miejsc ). Ależ to był wyjazd, mógłbym go nazwać "nie wiedziałem", bo
- nie wiedziałem, że mogę jeszcze tyle zjeść
-nie wiedziałem, że mogę jeszcze tyle wypić
- nie wiedziałem, że mogę jeszcze mieć takie pomysly
- i nie wiedziałem, że mogę jeszcze tyle (ale to już nie wasza sprawa )
Intensywne 4 dni pagórki jakieś zaliczone, ale treningiem nazwać tego nie mogę - jak nie kolejkami, to saniami

Wracając do myśli przewodniej tego dziennika. Są problemy
1. Waga 104.8kg
2. Zawody mojego okręgu przesunięte na 18go, raz że za wcześnie a dwa, ze w Sobotę. Odpadają więc. Mam jednak furtkę, zasady są takie, że można startować w innym okręgu, jeżeli na 3 tygodnie przed będą miejsca a zawsze są. W najlepszym wypadku przyjdzie podróżować dodatkowe 15 mil a w najgorszym 100. Trochę lipa się tak przygotowywać na niewiadomą datę, ale przy moim stopniu zaawansowania, to ja co tydzień powinienem być gotów, także nie ma boja. Reasumując czaję się na okręg zachodni 5go Marca.

W związku z obudzeniem się starych demonów, muszę zrewidować plany co do wagi, jadę do końca stycznia na pompę na ujemnej misce ale z progresją ciężaru, żeby za 4 tygodnie już być gotowy pod ciężki cykl, ile się wypali, tyle się wypali, ale o 93kg już się nie będe zabijał(czyli wyszło na wasze).

Dzisiaj przeprosiny ze sztangą, bez dzieci(czyt bez krążków). Obydwa zestawy łączone w 4ech seriach po 15 repsów (jedynie drążek z gumą po 10).

Orbi 15min

1a Przysiad
1b MCNPN

2a WL
2b drażek
2c wyciskanie zza głowy

Orbi 10min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131105
" - nie wiedziałem, że mogę jeszcze tyle zjeść
-nie wiedziałem, że mogę jeszcze tyle wypić
- nie wiedziałem, że mogę jeszcze mieć takie pomysly
- i nie wiedziałem, że mogę jeszcze tyle (ale to już nie wasza sprawa "


Podróże kształcą. Teraz już wiesz, że Twoje możliwości są duże!
Wszystkie Twoje sprawy są naszymi!
(My też jeszcze tyle możemy.)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Swoje się wybawiłeś, teraz do roboty wracaj.
I załóż coś na tę sztangę, bo mi motywacja spada
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium