SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
o PL pytałem głównie w kontekście badań, z tego co wiem to są dużo tańsze i bardziej przystępne niż na wyspach
a ostatnio kumpla, któremu mocno nie szła wycinka przekonałem żeby poszedł trochę krwi oddać do zbadania i ... kolejne badania potwierdzą jak bardzo jest w dupie, bo wygląda to wstępnie na problemy z glikemią
przypomnij się bliżej wyjazdu to coś rozpiszemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomyślałem o tym. Nie głupie zobaczyć co w trawie piszczy. Chociaż przewiduję testosteron powyżej skali i kwiczącą wątrobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanslaska
Szajba, nie można. Trzeba.

Z tym różowym to przypomniałeś mi kuzyna żony. Odkąd go znam to go swatają. Jak nie za młoda to za stara, za gruba bądź za chuda, za niska, za wysoka. I tak 40ka na karku i całe życie z Renia


Mi tam nie robi czy stara czy młoda, gruba,chuda, wysoka czy niska. Byle nie w różowym.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z miesiąc minie zanim sobie przypomnę jak się siada
Każdy w swoją stronę, czyli urozmaicenie bo każdy inny Popróbowałem tych przerw Ajazego, nie podchodzą mi, czuć jak kręgosłup w odcinku piersiowym cierpi, przynajmniej w moim przypadku.
Skończyło się tez 10szkowanie, nie dla mnie te wiatraki i tyle. 5teczki są w sam raz jako cardio
Sami na filmie zobaczycie, że automatyzmu brak.

SQ: 4x5x140kg (ze dwa repsy ciężko bo jakieś dziwne dźwignie uskuteczniłem, reszta żwawo).
Acha, jeszcze nie w pasie, ale już w opasce.
Na koniec, przedziwne zjawisko, już od drugiej serii rozgrzewkowej do końca, jak stałe prosto ze sztangą, talepało mi prawą nogą?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Pilnuj pleców, czasem puszczasz. Tak poza tym nie p******, jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Odnoszę wrażenie, że siady jakby głębsze? No chyba że tak zmiękłeś przez ten "urlop", że się głębiej w siebie zapadasz i stąd wrażenie głębszych siadów

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Fan bardzo ładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ajazay,Jawor, dzieki za slowa otuchy

_Szajba_
Odnoszę wrażenie, że siady jakby głębsze? No chyba że tak zmiękłeś przez ten "urlop", że się głębiej w siebie zapadasz i stąd wrażenie głębszych siadów


Ciekawe, ze o tym wspomniales. Jak przestalem cwiczyc, rowno po 2och tygodniach, praktycznie wszystko zaczelo mnie bolec. Szczegolnie plecy, do tego stopnia, ze mialem problemy z zejsciem rano z lozka. Trwalo to dobry tydzien. Moze cos w tym jest, ze bylem spiety jak stanik Helgi i jak zaczelo puszczac to stad te bole a teraz ciut glebsze siady. Niedlugo wszystko wroci do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponownie na siłce,na szybko

MC sumo: 5x5x170

Chyba mam wybity serdeczny palec prawej ręki. Jak nie trenowałem to nie zwracałem zbytniej uwagi, ale coś się z nim dzieje.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 6/23/2017 10:45:08 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
A co się dzieje? Z palcem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium