SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Fan no dziara klasa . Co prawda miejsce trochę niefortunne jak się trenuje siłowo no ale w takim wypadku to po prawdzie nie ma dobrego miejsca. Trochę musisz pocierpieć . Ja to mam taką delikatną ale kto wie podobno jak sie zrobi jedną to kusi żeby zrobić następną . Mostek przy tym wyciskaniu rzeczywiście klasa, Ojan ma rację
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
A ten mostek to masz kapitalny!



Dziękuję panie Janku a miłe słowo, ale jest tu jeszcze duże pole do poprawy. Jak sobie tak doglądam filmy różnych smoków i smoczyc(kasiak ), to u mnie sztanga pokonuje jakiś kilometr więcej. Najgorsze a może najśmieszniejsze jest to, że za każdym razem mam wrażenie, że dupsko już jest w powietrzu. Potem odtwarzam film i okazuje się, że jeszcze jest dużo zapasu, znaczy jest nad czym pracować.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Ja to mam taką delikatną ale kto wie podobno jak sie zrobi jedną to kusi żeby zrobić następną .


Czy ja wiem? To chyba indywidualny temat jest. Robię, jak poczuję, że chcę. Jak sobie przypomnę w jakich warunkach i czym robiłem pierwszą, to mi się dzisiaj śmiać chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Brawo Fans.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
fanslaska
ojan
A ten mostek to masz kapitalny!



Dziękuję panie Janku a miłe słowo, ale jest tu jeszcze duże pole do poprawy. Jak sobie tak doglądam filmy różnych smoków i smoczyc(kasiak ), to u mnie sztanga pokonuje jakiś kilometr więcej. Najgorsze a może najśmieszniejsze jest to, że za każdym razem mam wrażenie, że dupsko już jest w powietrzu. Potem odtwarzam film i okazuje się, że jeszcze jest dużo zapasu, znaczy jest nad czym pracować.
Bo Twój mostek jest w odcinku lędźwiowym a chciałbyś bardziej w piersiowym. Podziwiałem to wygięcie jak u bikiniary na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ładnie. Podoba mnie się.
Szacuję, że jak się nie będziesz za często odwadniał, to do końca roku te 150kg pójdzie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
ojan
fanslaska
ojan
A ten mostek to masz kapitalny!



Dziękuję panie Janku a miłe słowo, ale jest tu jeszcze duże pole do poprawy. Jak sobie tak doglądam filmy różnych smoków i smoczyc(kasiak ), to u mnie sztanga pokonuje jakiś kilometr więcej. Najgorsze a może najśmieszniejsze jest to, że za każdym razem mam wrażenie, że dupsko już jest w powietrzu. Potem odtwarzam film i okazuje się, że jeszcze jest dużo zapasu, znaczy jest nad czym pracować.
Bo Twój mostek jest w odcinku lędźwiowym a chciałbyś bardziej w piersiowym. Podziwiałem to wygięcie jak u bikiniary na scenie


Haha, czyli jestem smoczycą wygiętą jak bikiniara na scenie Hit, zapamiętam to sobie
A co do mostkowania - ważniejsza jest stabilność i tor ruchu sztangi. To nie działa tak, że im większy mostek i krótszy tor ruchu to jest łatwiej/lepiej. Kiedyś tak myślałam, ale prawdziwe smoki polskiej sceny bench press wyjaśniły mi, że to nie jest zależność. Co ciekawe - można wręcz tracić na sile. Także każdemu według potrzeb i możliwości. Pracować nad stabilnością, powtarzalnością ruchu, mocnym leg drive, odpowiednim chwytem.
Brawo fans i powodzenia, 150 wjedzie jak nóż w masło (takie miękkie, nie z lodówki)

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
_Szajba_
Ładnie. Podoba mnie się.
Szacuję, że jak się nie będziesz za często odwadniał, to do końca roku te 150kg pójdzie


a może ta moc to właśnie z odwadniania ? nie to żebym namawiał ale Wason twierdzi że rekordy w trójboju za dawnych studenckich czasów to bił zwykle na kacu jeżeli do niego w ogóle dopuścił , wiadomo jak na zawody pociągiem jechali to co się działo
Inna sprawa, że młodzież rośnie na wodzie z parówek, ma błyskawiczną regenerację to i na wyskoki mogła sobie pozwolić .

bardzo ładne wyciskanie, ale chyba coś przegapiłem bo jeżeli miałeś na start 120kg maks to jakiś mocno zaniżony
120kg to u mnie wczoraj prawie 2x poszło (jakbym nie zj**ał technicznie to by poszło) a ważę wiadomo ile (nie wspominając o bicku ) i jestem na końcówce redukcji

ajazy, zapodaj mi coś na klatę żebym +20 zrobił w cykl , mogę się poświęcić i odwadnianie przeprowadzić
(z tym zapodaniem to poważnie piszę )


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-07 08:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kasia k, na koniec Ciebie porownac do bikiniary, to rozumiem, ale mnie?
Co do mostka, nie mnie polemizowac z wami smokami, ale chcialbym miec wybor i zobaczyc na jakim moscie jest lepiej zamiast byc skazanym na jeden rodzaj
kabo, 120ka, bo to byl maks przed cyklem, wiec wypadalo porownac. Do zyciowki zabraklo 7.5kg, ale wtedy walczylem caly rok a tym razem tyko kilka tygodni.
ps. zyciowke w siadach tez na kacu robilem


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 11/7/2017 8:58:34 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jaka dziara Widać, że sport cię wciągnął na całego.

Ładnie tam ciśniesz na WL, życzę dalszych przyrostów.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium