SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
"dzisiaj rano wszelkie problemy jak reka odjal" - żona w nocy wymasowała i jest cacy:) Posłać zonę na fizjoterapię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
eee tam, to po wyciskaniu przeszło, Wason zawsze mówi że jak boli to trzeba lekko rozćwiczyć (czyli wziąłeś dobre obciążenie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
No to rozpoczalem walke, numer chyba fejkowy bo nijak nie moge sie polaczyc, echh, zycie.


a może nie możesz się połączyć przez to, że to miedzynarodowe połączenie albo z komórki,
przyślij numer na PW to sprawdzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Kabo za sprawdzenie.

Paatik, coś tam masowała, ale czy na fizjoterapię czy na XVideos production to już dyskusyjne jest zresztą, aktualnie studiuje kolejny kierunek, to wystarczy tych zajęć.
Ważne, że przeszło, wedle waszych zaleceń idę rozruszać żeby się nie zastało, bo to cisza przed burzą może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem ogarnąć temat na przetrzymanie, ale nie dało się. Wyszło z tej walki 8 serii, ale w każdej z jednego lub dwòch repsòw nie byłem zadowolony. Jak z leksza nie przeniosło na palce, to mało dynamiczne wyjście. Czyli ten sam ciężar do dalszej konsultacji.
Zlało mnie okrutnie.

oczekiwanie na działanie ST(nie mylić z syntetycznym testosteronem ) wykorzystałem na gonienie zarządu klubu silnych klat. Cichaczem chcieli mnie wykiwać ze stołka

Wl: 3*4*120
Sq: 8*5*140

Teraz oczekiwanie, co powiedzą lędźwia
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska

Teraz oczekiwanie, co powiedzą lędźwia

A co z rozciąganie gruszkowatego, jak zrobisz tak to na jakiś czas możesz przestać.


ps. A na poważnie o rozciąganiu. Kiedyś jak się w judo bawiłem, to mogłem żarówkę wkręcić jedną nogą stojąc na drugiej,
a teraz sznurówki ciężko zasznurować. Tak że rozciągać się trza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaa Garp, od jutra zaczynam. A taką figurę robię bez problem, tylko potrzymaj piwo

Oczywista oczywistość, każdy lubi komplementy. Czujni w dziennikach wiedzą, że mój ulubiony to jak ktoś sugeruje, że stosuję doping - aż dwa razy mi się zdarzyło usłyszeć
Ale od 10 min nowy wysunął się na prowadzenie.
Jak wiadomo, żona wspiera mnie w moich treningach nie wysuwając pretensji do czasu spędzonego w garażu I to tyle. Jak mnie coś zaboli tu czy ówdzie, chętnie przypomni mi moją kontuzję po zawodach tudzież jej święte: " jeszcze sobie narobisz tymi treningami - zobaczysz" No i nadal ona i jej znajome żyją w przekonaniu, że uprawiam kulturystykę
To tyle tytułem wstępu. Teraz do sedna.
15 min temu...
dom fansa
salon

- Marcin, Boże, jakieś gule powyskakiwały Ci na nogach
- Gdzieee?
- No tu, szczególnie na lewej i święte: mówiłam, że sobie coś narobisz
- Weź, nic mi nie wyskoczyło
- Czekaj...



- A te





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 20/03/2018 20:38:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fans, kurde ostrzegaj na drugi raz. Bo nie da się odzobaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekaj jak ci Kabo wklei kobietę pająk na suwnicy. Przez tydzień nie zaśniesz

EDIT: wiadomość dla Kabo: tylko mi tu nie wklejaj, poczekaj aż Garp założy swòj dziennik. Tylko daj znać wcześniej, żebym się znowu na minę nie wsadził.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 20/03/2018 20:51:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium