SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Fan gratuluję martwego ciągu. Podoba mi się bardzo - poszło gładko i ładnie technicznie Oby tak dalej. Trzymam kciuki.

Co do tego całego mobility to jednak polecam. Raz w tygodniu porządna sesja rolowania, automasażu i rozciągania i styknie. Co za dużo to niezdrowo

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@wzorek - wielka szkoda
@Ajazy - dzieki za pocieszenie, w calkowitej depresji nie jestem bo reszta idzie
@Adam - dzieki

filmow nie wstawilem, bo dopiero dzisiaj rano mi przeszlo.
Przyszlo mi tez do glowy, ze w nowym roku poza tym, ze bede pracowal nad pozycja wedle zalecen Wzorka, to tez sprobouje poszerzyc chwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No tak już Ci przeszło to dawaj te filmy.
Jaką szerokość stosujesz obecnie? Od wskazującego do wskazującego?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Fanie, a z ławą to może trzeba tak coś dodać poprostu doćwiczeń asystujących?
Jakie "dodatki" pod ławę robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest dobra mysl, bo w sumie tylko wyciskanie wasko no i mam nadzieje wrocic do pompek na poreczach (ostatnio zaprzestalem z powodu dziwnego bolu na srodku klaty w gornej pozycji).
Jakies propozycje?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-12-06 09:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Podobno żołnierskie dobrze robi na ławkę...ale tylko o tym czytałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Wyciskanie z ziemi
Wyciskanie na skosie ujemnym
Wyciskanie na plaskiej na trzy (ruch dzielony z zatrzymaniem)
Wyciskanie do desek
Rozpiętki siłowe, power fly
Pull face
Wyciskanie żołnierskie

Takie tam pomysły - wybrane ćwiczenia w rozsądny sposób warto wpleśc w cykl treningowy. Pogadaj z tytm swoim guru jakby on to widział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Wyciskanie na trzy polecam. Robię od jakiegoś czasu, i ławka jakoś u mnie idzie. O spoto press poczytaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
gratki za PR,
a odnośnie WL to ostatnio wyciskacze obecni w mediach mocno promują sling shot w różnych kolorach , może zainwestuj w gumę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
SLINGSHOT czy MONSTER jest fajny do przyzwyczajenia organizmu pod duże ciężary....fajna rzecz ale jako dodatek.
Wzmocnij obręcz barkową oraz triceps,tyle na początek powinno pomóc. Z poręczami ostrożnie bo żeby wzmocnić triceps/klatkę pod kątem siły....to musisz robić mało powtórzeń najlepiej z obciążeniem. Jeśli będziesz głeboko schodzić to łokcie dostają niezły wycisk , ale na pewno jest to dobre ćwiczenie. Pamiętaj że pochylając się bardziej do przodu mocniej pracuje klata, a bardziej w pionie tricepsy....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium