SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346029
ojan
Co znaczą te cyfry w nawiasie?


stopnie sobie sam wystawia za jakość wykonanych ćwiczeń
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
ojan
Co znaczą te cyfry w nawiasie?


stopnie sobie sam wystawia za jakość wykonanych ćwiczeń


Prawie trafiłeś
Stosuję to już jakiś czas w moim zeszytowym dzienniku i z rozpędu zacząłem przepisywać tutaj. To jest subiektywna ocena trudności wykonania w skali 1-10 (1 walka o życie, 10 petarda,szyk i elegancja) Innymi słowy, jak wchodziło. To jest takie szykowanie się na zwolnienie w progresie kilogramowym, który kiedyś nadejść musi. Wtedy trzeba się będzie pocieszać, że np seria z 200ką weszła na 7ce a jeszcze kilka tygodni wcześniej, ledwo na 3ce - zawsze to jakiś progres. Ot i cała tajemnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest jeden mały problem w tym moim planie, jest rozpisany na 3 dni w tygodniu. Tak więc nosi mnie przez większą część tygodnia, muszę to wziąć pod uwagę przy następnym cyklu. Dzisiaj zaskoczyłem wszystkich a siebie najbardziej... zapodałem 30 min na orbi i to w ostrym tempie Ja(!) 30 min(!!) na orbi(!!!) Szybko zleciało, bo zapodałem sobie teledyski z ćwiczącymi dupeczkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro rozpiska bo z telefonu jadę. Musze to jednak wklepać na gorąco.
Do doopy z tymi frontami. Nogi i serce nawet nie poczuly za to barki mam tak odciśnięte, jakby mnie ze dwóch kolegów Xzaara w żółto niebieskich szalikach przez dziesięć minut butowalo.
Albo ten mój chwyt combo o kant dupy rozbic albo mam babskie barki. Czy u chwytajacych normalnie tez takie zjawisko występuje? A to dopiero śmieszne 80kg na 18 repsow. Boje sie pomyśleć co będzie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131222
Fronty to dla ciężarowców.
Dla zwykłych ludzi to walka z własnymi brakami postawy.
A 18p - podziwiam Cię fan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku, prosze nie mieszac porzadku na swiecie, fans jest od podziwiania ojana nie odwrotnie - to bylo na 3 serie

Barki - tragedia, siniakow nie ma, ale problemy byly ze spaniem. Jestem coraz blizej decyzji zrezygowania z tych frontow.

FSQ: 3x6x80
WLW: 3x6x3x6x90
MP: 3x6x60,1x70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Do konkursu się sposobisz?
Przy frontach sztangę kładę tak by leżała jednocześnie i na naramiennych i na klacie (przynajmniej w górnej pozycji). Druga sprawa, różni ludzie różnie reagują na miejscowy ucisk. Niektórym wystarczy mocniejszy uścisk by pojawiły się siniaki, innych trzeba bejzbolem potraktować.

--EDIT--
Uspokoiłeś mnie że to było na trzy serie. Już myślałem że coś Ci się popsuło


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-11-24 09:33:14

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Docelowo mialem chec wziac udzial w tym konkursie, ale wczoraj mi sie odechcialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131222
fanslaska
Docelowo mialem chec wziac udzial w tym konkursie, ale wczoraj mi sie odechcialo.


Nie kryguj się!
Liczymy na Ciebie (ja i masti ; niech mi wybaczą nie wymienieni).
Liczy się udział a nie zawsze zwycięstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do naszego "trojbojowego" zrobie jeszcze podejscie. Fronty planowalem trachnac w innym.

ps. swoja droga, dlaczego wszedzie wszystkie konkursy opieraja sie na wytrzymalosci?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-11-24 10:43:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium