SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469569

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
To jak już odkryjesz, to podziel się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie to tylko teoria, jak potwierdzę, to nie omieszkam się podzielić.

ps. w rozpisce jest błąd, było 6 serii siadów a nie 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wreszcie wróciłem do dom Trzy dni w terenie. Oczywiście bez treningów, dobra wiadomość jest taka, że na 36 zakładów w GB dwa pierwsze ze Szkocji. A jeszcze lepsza, to ta, że akurat te, które ja prowadzę Co prawda jeszcze dwa miechy do końca roku, ale stawka jest odsadzona na ponad pół miliona, także niespodzianek być nie powinno, więc będzie zdrowo premiowane

Zaraz ruszam do mordowni, z leksza się stęskniłem, ale, ale... Dostałem koszulkę od Mastiego, więc spodziewam się plus 20pkt do mocy Nasi kulturyści mogą doznać szoku/niesmaku na widok zatłuszczonego spaślaczka, ale i tak foty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
po fotach kolegi od spedalonych peelingów to już mnie nic nie zdziwi w tym dziale,
dajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
fan kiedy przestaniesz patrzeć w lustro a jedynie na cyfry z obciążeniem? po co się stresujesz skoro odszedłeś zdecydowanie od BB.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131082
Gwid
fan kiedy przestaniesz patrzeć w lustro a jedynie na cyfry z obciążeniem? po co się stresujesz skoro odszedłeś zdecydowanie od BB.

Wydaje mi się, że fan ostrzegał nas przed stresem jakiemu możemy być poddani oglądając jego zdjęcia w koszulce mocy.
Większy stres byłby gdyby zdjęcia były bez koszulki i bez bobra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
oj tam - dzik ma być straszny

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwidu, świniak nie dzik.
Jak napisał pan Janek, martwilem się o kortyzol oglądajacych a nie swój. Jak dostajesz prezent, to kultura wymaga otwarcie go przy gościach i zachwycanie się nim. Tu jest podobna zasada, dostałem koszulkę w prezencie, to musowo trzeba ją pokazać. Mało tego, jak potwierdzą (w końcu) moje miejsce na zawodach, to będe w niej śmigał jak generał (mimo, że kolor dziwny a i brzuch nie do takich materiałów, ale nie o wygląd w tym chodzi).

Dzisiaj tylko wyciskanie, pomyślałem, że dobra okazja sprawdzić, na co będzie mnie stać mniej więcej.
Zrobiłem i nagrałem celem konsultacji z zatrzymaniem, wiem że bez komend to nie to, ale jak moglibyście się wypowiedzieć, czy takich przerw należy się spodziewać na zawodach czy dłuższych -góra po ściągnięciu - dół na klacie - góra przed odłożeniem.

Pora też, głośno powiedzieć co podejrzewałem już od 3ech tygodni. Uważam, że poprzedni rok zmarnowałem na ławce bijąc się z przeznaczeniem Może ktoś pamięta, że na początku zeszłego roku postanowiłem poszerzyć chwyt o jeden palec. I o roku walki nie zbliżyłem się do życiówki. Miesiąc temu wróciłem do starego i dzisiaj życiówka nie podprawiona, ale powtórzona!!! Jeden palec, qrwa! Ile to jest, cm? Widać wystarczyło, żeby nie zagrało. A może to ta koszulka
Na zawodach nie odważę się na tyle, 130 wejdzie na pewno, więc myślę nad 130-135-140, ale o tym przyjdzie pora jeszcze z wami podyskutować.

WL: 3x120,1x130,1x130(zz),1x140,1x145





No i foty, jakość jest jaka jest. (nie robiłem sobie zdjęć już trochę czasu, ale już się nie dziwię skąd się te problemy z limitem 105kg wzięły )


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
I elegancko :)

Pasuje jak ulał .

Co do wyciskania-czas ok.

Na niektórych zawodach czasem kogoś dłużej przytrzymają a czasem i krócej-byle było widać ruch zatrzymania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Zależy, czy sędziowie mają coś do Polaków, czy nie :P :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium