SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
jsdolan - masz obszerny trening i to musi potrwać
Fan - to kosmita. Urwał się nawet ze spotkania integracyjnego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Jsdolan--Fan to Fan ---możemy tylko patrzeć i podziwiać a już nie porównywać się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jawor50
Jsdolan--Fan to Fan ---możemy tylko patrzeć i podziwiać a już nie porównywać się


No ja się nawet nie staram porównywać, zresztą do Ciebie również. Co ja tam marny robaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan, komentarz Jawora byl wezykiem, wezykiem. Podziwiac to ja moge was.
Zwykle tez mi dluzej schodzi, ale to poczatek programu, wiec jest bardzo lekko i nie ma sie nad czym rozczulac. Juz nie wspominajac, komentarza pana Janka - kosmici tak maja, ze nigdy nie przewidzisz jak pojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Właśnie ostatnio gdzieś czytałem ze tak naprawę efektywne jest pierwsze 40 - 50 minut treningu, a wszystko co ponad to to takie machanie dla przyjemności, albo wręcz bardziej szkodzi niż przynosi jakieś wymierne efekty


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-03-21 10:24:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
jsdolan5
Właśnie ostatnio gdzieś czytałem ze tak naprawę efektywne jest pierwsze 40 - 50 minut treningu, a wszystko co ponad to to takie machanie dla przyjemności, albo wręcz bardziej szkodzi niż przynosi jakieś wymierne efekty


Wszystko jest względne
Zależne od celu. Trening siły wymaga dłuższych przerw.
W treningu na rzeźbę możesz mieć krótkie przerwy (jeśli masz dobrą kondycję).
Powiedz kolarzowi, że ma mieć krótkie treningi gdy on ma do przejechania etap 200km w wyścigu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728645
jsdolan5 a już czytałeś,że można robić aeroby po 60 sekund,byle ich suma była równa np 30 minut - i daje to taki sam efekt ,jak bieganie 30 minut ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
masti
jsdolan5 a już czytałeś,że można robić aeroby po 60 sekund,byle ich suma była równa np 30 minut - i daje to taki sam efekt ,jak bieganie 30 minut ?


Nie no OK ale ja prosty chłop jestem i mieszkam na wsi . Aeroby a trening siłowy to jednak drobna różnica. Jeżeli na każdym treningu robię określoną grupę mięśniowa to ok (n.p. raz góra, raz dół) i mieszczę się w tych 50min. Ale się zastanawiam czy jest sens żeby trenować 2 godz. i czy oprócz zmęczenia nie osiągnę właściwie nic innego, czy sobie nie nawrzucałem za dużo tych ćwiczeń mimo tego ze sprawia mi to przyjemność. Tak sobie można powiedzieć głośno myślę, zawsze przesada w jedna czy drugą stronę nie jest dobra . Fan - przepraszam ze to akurat w twoim dzienniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
jsdolan, wywal z treningu cardio. Albo rób je innego dnia, albo wcale. I najlepiej skakanka, burpees, komleksy. 10-20 minut i starczy. Albo sprinty pod górę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fan
Tyle tutaj wpisów innych userów , że straciłem się w Twoim wątku...

Gdzieś atm daleko pytałeś o ćwiczenia na dynamikę z dołu...
Teraz kiedy nie Masz żadnych zawodów możesz spróbować rozpiętek , na ławeczce płaskiej. Spokojne kontrolowane zejście z hantelkami w dół i dynamiczne wyjście w górę... Staraj się żeby to były rozpiętki a nie wyciskanie lub coś pomiędzy. Ręce cały czas lekko ugięte w łokciach i ruch górę zdecydowanie szybszy niż w dół. Ostrożnie z obciążeniem i max po 6 powtórzeń i 4 serie.

U mnie to idealnie działa ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium