SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ciastki i ajfona
W końcowym rozrachunku i tak wyjdzie na swoje

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
fanslaska
_Szajba_
jeśli rzeczywiście tak słabo z wydolnością, to może czas coś ruszyć dupsko i choćby dla fanu z dzieciakami po podwórku pobiegać?


Jest gorzej.
ps. nie uda mi się dzieci namówić


Fan co dzieciom obiecałeś za to że nie biegają po podwórku


Genetyka, coś musiały odziedziczyć po ojcu - miłość do biegania jest jedną z tych rzeczy Dzisiaj dzieci szybko dojrzewają, to jak je namówić do robienia czegoś kompletnie bez sensu/celu? Jak młody podrośnie jeszcze trochę, to zrozumie, że chłop biega tylko w jednym przypadku - jak brakło a za 5min zamykają monopolowy.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 10/18/2017 10:00:58 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, te 82kg nazwać wiosłem, to było nadużycie jednak


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130961
Całkiem porządne wiosło.
Podpełną kontrolą.
Powinieneś je poczuć - pewnie nowe ćwiczenie (dawnotenu robione przez Ciebie)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
fanslaska
kasiak, chciałbym mieć tyle w wiary w siebie

jsdolan z tym bieganiem to już całkiem mnie dobiłeś

Nie chciało się dzisiaj, ale jak już polazłem to jak zwykle, dwa wdechy zapachu żelastwa i lampka się zapaliła.
Jak w telegramie, nic się nie zmieniło, strefa komfortu u fansa jest odwrotnie proporcjonalna do ilości repsów. Do 5ciu klasa, do 10ledwo, wszystko co powyżej, tragedia, zwłoki,depresja,padaka itd. No ale, co zrobić, jak trza to trza




No lekko nie jest na takiej objętości, sama pamiętam jak miałam jeszcze niedawno lipiec-sierpien-wrzesien taki plan co tylko dychy i pietnastki robiłam na submaxach, maxach i 105-110% (liczonych od 10RM nie 1RM, żeby nie było ). Na począrtku myślałam, że zniosę jajo, jednak organizm się zaadaptował. Tylko dużo szybciej niż mojemu Kamilowi, bo ja się przygotowywałam interwałami na wioślarzu lub AirBike'u a Kams nie i potem żałował Polecam jednak się przemóc i skusić się na taką aktywność w dowolnej formie, będzie Pan zadowolony z efektów

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fans, czytałeś? Pan... Wiesz, co to znaczy? Że już kurcze lata średnie się zaczęły


Zmieniony przez - ajazy w dniu 2017-10-19 08:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130961
ajazy
Fans, czytałeś? Pan... Wiesz, co to znaczy? Że już kurcze lata średnie się zaczęły



Zmieniony przez - ajazy w dniu 2017-10-19 08:09:17
To po prostu wyrażenie szacunku dla osiągnięć na różnych polach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie pan zadowolony-widzieli?





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 10/19/2017 8:34:54 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska

Genetyka, coś musiały odziedziczyć po ojcu - miłość do biegania jest jedną z tych rzeczy Dzisiaj dzieci szybko dojrzewają, to jak je namówić do robienia czegoś kompletnie bez sensu/celu? Jak młody podrośnie jeszcze trochę, to zrozumie, że chłop biega tylko w jednym przypadku - jak brakło a za 5min zamykają monopolowy.


niestety jak młody (i młoda) odziedziczyli również zdolność nabierania masy, to porównując nasza aktywność vs teraźniejszej młodzieży to 100kg osiągnie dużo szybciej niż Ty , jeżeli teraz nie zaczniesz namawiać to później już nie zgonisz z kanapy
takie mam ostatnio przemyślenia bazując na swoim domu, coś próbuję zmienić ale niestety walka jest nierówna bo jestem sam vs 3 baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
jeżeli teraz nie zaczniesz namawiać to później już nie zgonisz z kanapy



Z siatki centylowej(czy jak ona sie tam nazywa, wynika, ze mlody skonczy rosnac przy 192cm i 90kg wagi
Na razie nie jest zle, mlody ma zajecia sportowe 4 razy w tygodniu 2 razy pilka,basen i skauci plus ze mna boks w garazu(alo to coraz rzadziej, bo chcialby sie bic z workiem albo z zywym a nie tylko budowanie bazy, ostatnio mi powiedzial ze nudne to sie zaczyna robic)

Corka za to tancerka 2 razy w tygodniu, no i ze mna z kijem od szczotki czesto przysiady tracha.
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium