SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Spróbuj high pulla i wiosłowania w szerokim chwycie. Im szerzej złapiesz tym bardziej barki będą pracować.
Myślę, że te dwa ćwiczenia lepiej Ci się wkomponują w treningi.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130934
fan - Prawdopodobnie nierównomierny rozwój barku doprowadzi Cię do dolegliwości bólowych.
Szajba ma rację ale sądzę, że Twoja wersja będzie lepsza (nie wyczerpuje tak energetycznie i nerwowo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Fans-widzę ,że powoli sam do tego dochodzisz(korzystam z okazji i nawiązuję do Szajby) - kulturystyka jest najlepsza dla sylwetki,siły i zdrowia. :)

Taka nierównowaga ,jak opisujesz ,to proszenie się o koniec kariery w wyciskaniu leżąc.

Widzisz tył a nie widzisz grupy rotatorów-na to powinieneś zwrócić uwagę przed każdym wl i nie tylko.
Są super ćw na te grupy-najprostrze choćby kubańskie wznosy ze sztangą -zawsze je robię ,jak zwiekszam ciężary w wl-i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem pewien czy dla sily ale ok
Te kubanskie wariactwa, to probowalem juz wieki temu. chrupanie i bol tak mozna opisac te zabawy. Przy opartym lokciu jeszcze jakos to wychodzilo. w sumie nie widze przeszkod, zeby do tego wrocic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130934
fanslaska
Nie jestem pewien czy dla sily ale ok
Te kubanskie wariactwa, to probowalem juz wieki temu. chrupanie i bol tak mozna opisac te zabawy. Przy opartym lokciu jeszcze jakos to wychodzilo. w sumie nie widze przeszkod, zeby do tego wrocic.

Mi te kubańskie ale robione z talerzykami po 2,5kg w dłoniach zniwelowały ból bocznej części barków.
Spróbuję dzisiaj z gryfem 8kg i nagram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podoba mnie sie ten pomysl panie Janku. Moze zaczne od 0.5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Panowie jak sie robi te kubańskie wznosy ze sztangą, grzebie po internecie i nie moge znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
Wpisz - w gogle -kubańskie wznosy sztangą --są przykłady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jawor50
Wpisz - w gogle -kubańskie wznosy sztangą --są przykłady


No kurcze właśnie wpisałem i różne wznosy mi sie wyświetliły ale o żadnych nie pisze że są kubańskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Pogrzeb w naszym dziale-bł chyba opis tego ćw w jakims temacie z serii ćwiczenie miesiąca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium