SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Tam jest inna rzeczywistość Ale co się dziwić, jak większość nie ma zimowych opon, nigdy w życiu nie jeździli po śniegu (chyba że na nartach w górach ). Wystarczy, że trochę popada i totalny paraliż. Śnieg jest bardzo rzadkim zjawiskiem, przez 5 lat mieszkania w UK tylko dwa razy popadało. Ostatni raz akurat wtedy, jak wracaliśmy napakowanym autem do PL, pozamykali drogi bo nie dało się przejechać, przez to spóźniliśmy się na prom tylko.... 24h Największa komedia była na drodze szybkiego ruchu, lekkie wzniesienie i auta tańczyły jak na lodzie, więc zamknęli ruch. Zaczęli puszczać samochody pojedynczo, najpierw jechał traktor z pługiem, zanim samochód, obok szła ekipa kilku chłopa z łopatami i w razie problemów próbowali takie auto wepchnąć pod górę, ewentualnie śnieg odgarniali spod kół Zabawnie wyglądało, ale czasu straciliśmy dużo. A poza tym mnóstwo porzuconych aut na drodze i przy drodze, wszędzie pustki - momentami sceny jak z horroru


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-02-28 15:32:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
całą prawda Viki, tylko bym uśćiślił, że nie tyle większość, co promil nie jeździ na letnich i stąd te problemy.
Ja mam 4x4 i letnie ale nowe kapcie - sama frajda z jeżdżenia.


Saneczki wokół domu zaliczone, w sumie 75kg podczepione na dwie ręce(no bo na jednych sankach się nie pomieszczą) i poszły konie po betonie,wróć, po śniegu.
Jak się pogoda utrzyma to będzie trzeba na jakieś pagórki pojechać.
Przyznam, że bez różnicy mi czy podbiegam na sucho czy z sankami, coś jak w podciąganiu - czy sam czy z podwieszonymi 30kg i tak 5 razy i tak 5 razy. Co zrobić






Zmieniony przez - fanslaska w dniu 28/02/2018 16:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ja już bym wyszedł sobie pobiegać, lecz gdy muszę wyciągnąć samochód z garażu i dojechać na siłownie raptem 3km, to już mam dość.
Teraz -11C, jutro rano ma być -18, można się hartować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Beast from the East dotarla i do nas. Polowa mojej ekipy nie dotarla do pracy. Dziwnym trafem, akurat polowa, ktora stawila sie bez problemu jest w 100% polska. Zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
A u mnie dzisiaj o 5:00 rano -20"C. Jak za dawnych czasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi trochę po uszach nad ranem wiało ale takiego mrozu nie było, chyba ze na zewnątrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słaby jednak jestem, to raz. A dwa, dłuższa przerwa od ciągów spowodowała, że zapomniałęm jak się je robi
Ostatnio udzielałęm się tu i ówdzie o ciągach, to trzeba dać szanse rewanżu , żeby się nikt nie obraził - film się robi.

MC - w sumie bez serii roboczych bo nie doszedłem do zaplanowanego ciężaru kto, ma tyle wdzięku co ja, wdzięku co ja, no kto?

MC - rozgrzewka od 60kg-190kg
Wyciąg górny szeroko - 6 serii
|Wyciąg dolny do brzucha - 6 serii
Szrugsy na wyciągu 4 serie

Nie lubię tych zabaw na wyciągu, gruby jestem a jak jeszcze dodatkowo plery spompuje, to czuję się jak niepełnosprawny. Serio.

Apropos gruby, chyba na tą chwilę taki pozostanę, albo zrezygnuję z walki z nałogiem. Nie da rady robić tych dwóch rzeczy na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serie nie po kolei, ale co za różnica jak to rozgrzewka miała być
Najwyższa pora jakiś program zacząć bo dziadostwo się robi.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Było dynamicznie!
Czyżby w celu szkoleniowym dla zaglądających?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
No w końcu ćwiczysz.

Marzec się zaczął, jedziesz z tym koksem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium