SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564

REDUKCJA
Tydzień 2
8.05.2018 - DT nr 1

Pomiary:
Pas bez zmian.
Talia -0,5cm
Biceps +0,5cm
Waga -0,5kg



Dobra wiadomość- póki co nic nie zmieniamy w kaloryce- Marian to mnie chyba lubi (jedynie cardio +5min)
Potreningowe naleśniki z nutellą i dżemem truskawkowym i morelowym!

Makaron, pesto z pomidorami i kurakiem:

No i czawajnica na koniec dnia...


Po staremu, choć przed treningiem wykorzystałem pół porcji, co z kiedyś została:



KLATKA+PLECY

Komentarz:
Power i chęci obecne! Sztangielki na skosie stary ciężar, ale poszło lepiej jak ostatnio. Przerwy maks 2min. Zamiast smitha na płasko, zarzuciłem wolną sztangę i jak się okazało fajna odmiana. Na płasko nie wyciskałem z rok! Powolne powtórzenia, starałem się dobrze spinać mięśnie piersiowe. I na koniec seria łączona- wycisk złączonych sztangielek i rozpiętki siedząc w bramie. Pompa kosmiczna, wyrobiłem się z tym w 40min co jest dobrym wynikiem.

Plecy niestety nie poszły tak szybko jak chciałem, bo stety niestety przyszedł kumpel i coś się pogadało Wiosło jakoś lżej niż ostatnio, więc więcej powtórzeń, bez szkody dla lędźwi (bez unoszenia się z ławki). Podciąganie całkiem ładnie. High row w serii łączonej z 'narciarzem' na wyciągu- też sprawniej niż ostatnio, dobra pompa. I na koniec MC, w zasadzie nazwijmy to po imieniu, RDL Przyjemnie, uczucie mocnych i sprawnych pleców! Przeciwieństwo zasiedzenia w robocie... Na koniec mobilizacje i cardio, które zostało zwiększone do 25min.
Na odchodne z szatni, z daleka w chuyowej jakości, ale jest:


Na koniec zajrzyjcie na fajny kanał na YT, stosunkowo nowej marki supli, realizują zayebiste materiały, tu seria (jesteście zaskoczeni?) z Platzem



I jeszcze szacunek dla Lukiego za normalne i zdrowe podejście, może ktoś nie widział, a warto:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
jednak redukcja idzie jak należy pas w dół, waga w dół biceps w górę i oby tak dalej szło
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Fajnie, że podrzucasz motywujące filmiki. Bedzie co oglądać przed treningiem
Ile kcal masz ? Zapewne pisałeś wielokrotnie ale nie mam czasu wertować dziennika.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-05-10 10:08:32
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Rion, to poczatek, wiec poki co dajemy szanse organizmowi na reakcje po obcince tych 400kcal- warto zauwazyc, ze polowe redukcji bede mial i tak na teoretycznym bilansie dodatnim dla mojej wagi

Ronie, bede wrzucal czesciej! Na te chwile jest, po 2tyg i jednej obcince:

Dt 4100kcal b260 ww520 t100
Dnt 2400kcal b200 ww120 t125

Niezly rozstrzal, ale wlasnie to pomaga mi trzymac jakas tam forme Marian czuwa i nigdy sie nie zawiodlem!

------------------

Taka paczka z SFD mi przyszla!

Takie nalesniki zjadlem przed treningiem:

A tak mentalnie czykuje sie na trening:



Zaraz barki i łapy, jutro nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Jak tylko będą postępy w redukcji to nawet lepiej być wysoko żeby było z czego ciąć. Ale jesz sporo jak na swoją wagę bo 4100kcal to solidna porcja jedzenia.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
zarcia sporo, jest z czego ciąc wiec powolutku bedzie się forma robiła.powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dzieki, Panowie!

A za mną fenomenalny trening!









Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-05-10 18:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887374
Nabity jak PKS!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dzięki, Lasic, przyzwoicie wyszło

------------------------------


REDUKCJA
Tydzień 2
10.05.2018 - DT nr 2
Trening nr 2 to zwykle nogi, ale dziś barki z łapami, by powiększyć przerwę regeneracyjną między klatką, którą planuję osobno w niedzielę Dzień dość intensywny i inny niż zwykle- z rana odwiedziny u babci, zakupy, potem korzystanie ze słońca i pod wieczór siłownia.


Jak już mogliście zauważyć, bo wrzuciłem w ten konkretny dzień- naleśniki z puddingiem przed treningiem.


Dość mało objętościowo, bo po treningu wjechała...




Domowa pizza! Kurva mać jaka dobra- ciasto oczywiście sam robiłem, stąd makro znane i wliczone Nawet mówię do narzeczonej- jak mnie kiedyś skażą na śmierć, to będzie to ostatni posiłek jaki sobie zażyczę
Na kolację oczywiście czawajnica


Po staremu.


BARKI+ŁAPY

Komentarz:
Szybko i sprawnie! Jedna z ulubieńszych siłek (ta od nóg) więc od razu power- w końcu Power House Gym- znajoma nazwa A i nawet koszulkę mam "pod" nią Co by tu opisać- pompa i mega czucie, przy zachowaniu sporych jak na mnie ciężarów. Naprawdę jeden z lepszych treningów jakie ostatnio odbyłem. Nagrałem jak robię biceps:









Mam jeszcze 2 zdjęcia, fajnie żyło było widać, ale niestety mój kalkulator tego nie wychwycił jak trzeba



Wczorajszy dzień również mega pozytywny, trening opiszę jutro.
A jutro właśnie klatka i reszta dnia na chillu


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-05-12 18:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
A co to jest ta czawajnica i od razu przepis ;) a pizza musiala byc smaczna !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium