SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 339908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
gnidusek
Biały89
ja Ci współczuje.. szczególnie w lato nocki... gdy wracasz chcesz iść spać, jak masz okno otwarte to masakra jest xD przynajmniej u mnie tak zawsze bywało
Najgorsze to jest to że mieszkam w bloku , obok bloku płac zabaw a tam setki dzieci biega i się drze XDD , do tego jak to w bloku słychać sąsiadów , coś stuknie puknie xd


Przyglądam się tematowi z ukrycia cały czas, a tu rzuciło mi się w oczy coś, co w moim mieszkaniu doprowadza mnie do szewskiej pasji- głośni sąsiedzi. Jednoczę się w bólu. U mnie stukania występują mniej więcej od 5rano - 1 w nocy. Zero liczenia się z drugim człowiekiem, trzaskanie drzwiami, szuranie krzesłami. Najlepsze, że w bloku rodzinnym, gdzie były 2 klatki, każda 11 pięter po 3 mieszkania, który był otoczony 10 innymi takimi budowlami, było i jest 10x ciszej. Nowe budownictwo to tekturowe ściany i podłogi. No, znalazłem kogoś, komu się wyżaliłem, jest mi lepiej

Spróbuj tych plastelinowych stoperów do uszu i zawiązuj coś na oczy, by było zupełnie ciemno, może się uda zasypiać w dzień
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
O miło że zaglądasz :) , ja od urodzenia w bloku mieszkam to masakra , wcześniej u rodziców na ostatnim pietrze mieszkałem , mieliśmy takich sąsiadów aż brak słów , dzień w dzień jakieś spiny , darcie japy itp. XD , od rana dzieciak płakał a matka wywalone bo telefon ważniejszy i na balkonie fajki paliła xd
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
To samo najpewniej jest za ścianą i na górze u mnie- kompy i telefony, a dzieci sobie hulajnoga po panelach jeżdżą. Zwrócisz uwagę i obrażeni- to mnie akurat yebie bo ich nie trawię, ale ja tylko wymagam, by tak jak ja liczę się z innymi na około, inni liczyli się ze mną, tj wracam po 22, nie strzelam drzwiami, nie rzucam, a odkładam. W ogóle zachodzę w głowę, jak nie przeszkadza to reszcie tych domowników tam, jak np śpią. Stary wraca i yeb drzwiami, zaraz yeb coś na podłogę. A obok śpi jego żona i dzieci.

U rodziców w wielkim bloku była i patologia, i biedota śpiąca po piwnicach, i dzieciaki, ale kurva- takiego hałasu to w galerii handlowej nie ma. Obecnie jestem szczęśliwym mężem, ojcem, pracownikiem i trenującym, ale brakuje mi jednego- domu na odludziu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
Czasami, a twój syn nie płacze? A może płacze tylko od 8 do 22? Wiesz że to słychać w całym bloku. Mam dwójkę dzieci i nie będę hipokrytą. Choć mieszkanie w bloku to też nie szczyt moich marzeń.
Mnie za to wk.rwiaja gołębie %)


[


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-03 11:58:31
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Szczerze to w zasadzie nie płacze- na pewno nie ciągiem i nie przez 12h, ale nie wykluczone, że zacznie, ale chyba nie wyraziłem się jasno...

Ich dzieci mają teraz po 4-7lat. Kiedyś były małe, płakały itp- ale to mi nie przeszkadzało, bo to jest normalne zachowanie. Bardziej się rozczulałem i było mi ich żal, że cos dolega. Nienormalne jest natomiast przez bite 12-14h (bez przerwy) jazda hulajnogą po domu i niemożność wykonania podstawowych domowych czynności pół tonu ciszej, Słowem, nie rzucac i nie ciskać wszystkim, a po prostu odkładać.

Do nas na godzinę wpadają znajomi i pytają jak my tu wytrzymujemy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
U mnie się zaczęły ciekawe zabawy koło 2,5roku - niestety przy tym jest sporo hałasu - zobaczysz :D. No chyba, że masz małego mnicha :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619841
No niestety dzieciaki potrafią robić dużo hałasu, te małe to jeszcze luz bo "tylko" płaczą ale przedszkolaki są czasem nie do opanowania, mam takiego prawie 6-latka z adhd na stanie w lecie jak jest pogoda to jeszcze można wyjść, ale w zimie albo jak leje to bywa ciężko. Ale hulajnogą po domu nie pozwoliłabym jeździć

Każdemu przeszkadza co innego. Oprócz głośnych sąsiadów, którzy pranie robią zawsze w nocy w godzinach 23-2 i trzaskają drzwiami o 5 rano to jeszcze do szału mnie doprowadza pies który codziennie wyje jak zostaje sam.
Domek mi się marzy, bez sąsiadów w pobliżu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
U każdego co innego się znajdzie xd , ja nie zapomnę sąsiadki która dzień w dzień przychodziła i pożyczyła coś, to cukier , to proszek do pieczenia to miskę czy inne głupoty XDD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
Ja mieszkałem w bloku z Rodzicami. Teraz na wsi w domku-niebo a ziemia. Z początku psy szczekały w nocy ale przyzwyczaiłem się już i jakoś tego nie słyszę. Do bloku bym raczej nie wrócił.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 03.07.2021 - krótkie spanie bo ostatnia nocka była i najlepszy sposób żeby później w nocy zasnąć xd , z rana 30min. Cardio i szybko na trening bo siłownia do 14 :/ nie zdążyłem zrobić ostatniego ćwiczenia bo już byłem tylko ja a właściciel chciał zamykać :/ , później jakiś wypad na rower z Zosia i dzień zleciał :)

Dieta :
1. 60g B + 110g WW
Trening - dextro 65g
2. 60g B + 200g WW
3. 60g B + 80g WW + 10g T
4. 60g B + 80g WW + 10g T
5. 60g B + 35g T

Trening :
1. Wyciskanie z klatki siedząc 1x6-8 + 1s bo
2. Wyciskanie hantli siedząc 2x8-10 + 1s bo
3. Podciąganie do brody smith 2x8-10 + 1s bo
4. Unoszenie bokiem jednorącz 2x10 + 1s bo
5. Floor press smith 2x10-12 + 1s bo
6. Wyciskanie skos 45* smith 2x12-15 + 1s bo
7. Wyciskanie maszyna / hammer klatka 2x15 + 2s bo
8. Francuz sztangą z ziemi 2x8-10 + 1s bo
9. Francuz z hantlą / sztangą siedząc 2x10 + 2s bo
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

Shoty
Polecane artykuły