SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Masakra powiem Ci że zarąbiście wyglądasz. Serio mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
Masakra powiem Ci że zarąbiście wyglądasz. Serio mega
Kurde , aż nie mogę uwierzyć że tyle osób mówi że jest super , bo w głowie mam co innego :p , No ale i tak cisne dalej i robię swoje bo to lubię :) , oby do przodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
bo progres teraz naprawdę zrobiłeś i myślę że ta drogą musisz iśc co obecnie jeśli chodzi o trening i zarcie bo ci służy
kalata najlepsza partia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
MARIAN 17
bo progres teraz naprawdę zrobiłeś i myślę że ta drogą musisz iśc co obecnie jeśli chodzi o trening i zarcie bo ci służy
kalata najlepsza partia ;)
Dziękuje ślicznie :) , najlepsza to łydka zawsze była haha , no ale klatka kozak idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
No no urosło się tobie od ostatniego spotkania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Dokładnie, zawsze wyglądał na takiego zabiedzonego, z chudą rączką, a tutaj progres konkret
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
domino1664
No no urosło się tobie od ostatniego spotkania ;)
Chyba każdemu z nas się urosło troszkę :D

shinare
Dokładnie, zawsze wyglądał na takiego zabiedzonego, z chudą rączką, a tutaj progres konkret


Progres to Ty notujesz kosmiczny :)


Zmieniony przez - gnidusek w dniu 2021-02-19 15:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 18.02.2021 - off od aktywności, wolne w pracy , rano badania krwi , zakupy i później jakieś gotowanko posiłków :) pół dnia spędziłem w kuchni i każdy posiłek inaczej przygotowany :D

Dieta
: 1. 60 B + 50g WW + 10g T

2. 60 B + 50g WW + 10g T

3. 60 B + 50g WW + 10g T

4. 60g B + 50g WW + 10g T

5. 60g B + 35g T
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nadrabiam zaleglosci z tygodnia. To ja skomentuje aktualna forme Nie bede slodzil jak niektorzy tylko napisze szczerze ze odkad tu zagladam to zrobiles najwiekszy progres na tej masie. Sylwetka nabiera wyrazu co nie znaczy ze mozna spoczac na laurach. Jako ze to topic w dziale przygotowan do zawodow to nie ma co ukrywac ze miesa jeszcze troche brakuje ale to bedzie kwestia czasu jesli dalej bedziesz pracowal tak sumiennnie jak w ostatnim okresie. Przy okazji taka mala rada, kup cos na kortyzol, bo jak czytam co drugi dzien o slabym snie, jakis stanach przeddepresyjnych itd. To mi sie wlos na glowie jerzy. Mlody chlopak z Ciebie i tak naprawde jeszcze nie wiesz co to sa problemy zycia "doroslego". Na to przyjdzie jeszcze czas. Co chce przez to powiedziec? Zebys sie staral wyluzowac i nie przejmowal tak kazda p******a bo nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Gugcio
Nadrabiam zaleglosci z tygodnia. To ja skomentuje aktualna forme Nie bede slodzil jak niektorzy tylko napisze szczerze ze odkad tu zagladam to zrobiles najwiekszy progres na tej masie. Sylwetka nabiera wyrazu co nie znaczy ze mozna spoczac na laurach. Jako ze to topic w dziale przygotowan do zawodow to nie ma co ukrywac ze miesa jeszcze troche brakuje ale to bedzie kwestia czasu jesli dalej bedziesz pracowal tak sumiennnie jak w ostatnim okresie. Przy okazji taka mala rada, kup cos na kortyzol, bo jak czytam co drugi dzien o slabym snie, jakis stanach przeddepresyjnych itd. To mi sie wlos na glowie jerzy. Mlody chlopak z Ciebie i tak naprawde jeszcze nie wiesz co to sa problemy zycia "doroslego". Na to przyjdzie jeszcze czas. Co chce przez to powiedziec? Zebys sie staral wyluzowac i nie przejmowal tak kazda p******a bo nie ma sensu
Wooow , wielkie dzięki za taka wypowiedz! , na pewno nie spocznę na laurach bo na prawdę lubię to robić , staram się jak mogę żeby coś zbudować i nie odpuszczę :) , A co do przejmowania to już po prostu taki wrażliwy jestem i ciężko walczyć z tym
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium